Rzecznicy wrócili. Wcześniej informowano, że M&M’s porzucą maskotki rzeczników na rzecz zatrudnienia Mayi Rudolph jako nowego rzecznika. Wygląda jednak na to, że było to częścią żartu, który rozegrał się w miejscu Super Bowl dla M&M’s, pokazując Rudolpha idącego naprzód z planem przemianowania cukierka na „Ukąszenia małży w cukierkach Ma&Ya”. Tymczasem w tle można zobaczyć niektórych rzeczników, a czerwony nawet trzyma tabliczkę z napisem „POMOCY!” Spot możecie obejrzeć poniżej.

Rzecznicy ogłosili również swój powrót w dodatkowej reklamie uzupełniającej. Stylizowany na konferencję prasową, każdy członek grupy może być ponownie widziany razem z oficjalnym ogłoszeniem ich powrotu, ujawniając, że kariera Rudolpha jako rzecznika nie była w rzeczywistości planem długoterminowym.

„Nie mogę uwierzyć, że naprawdę zostaliśmy zatrzymani” – mówi Red M&M w klipie.

The Purple M&M dodaje: „Cieszę się, że wróciłem, bo do tego zostałem stworzony. Jako chodzący, mówiący cukierek, mam dość ograniczone możliwości”.

Rzecznicy wracają

Mars

„Jestem zachwycona współpracą z M&M’s”, Rudolph powiedział wcześniej Today, zwracając uwagę, że kampania reklamowa z nią jako rzecznikiem rozpocznie się od reklamy Super Bowl. „Jestem miłośnikiem cukierków przez całe życie i czuję, że to wielki zaszczyt być poproszonym o bycie częścią kampanii tak legendarnej marki. To bardzo zabawne połączenie, jeśli mogę tak powiedzieć. Myślę, że mała Maya byłaby zachwycona pracą z M&M’s”.

Nastąpiło to po oświadczeniu wydanym przez firmę, które ogłosiło, że rzecznicy odchodzą. Było to odpowiedzią na krytykę, że niektóre postacie zostały nieco przeprojektowane. Jedną z kluczowych różnic w przeprojektowaniu było to, że buty go-go Green M&M zostały zastąpione tenisówkami, aby lepiej odzwierciedlały „bezwysiłkową pewność siebie” postaci. Wiele osób było zaskoczonych, że w odpowiedzi na luz rzecznicy zostaną odstawieni na półkę, ale okazuje się, że chcieli po prostu zabawić się sytuacją.

Czytaj także  The Witcher Season 3 Could be Split Into Two Parts, Says Netflix Series’ Showrunner

„Zdecydowaliśmy się na nieokreśloną przerwę od rzeczników” – czytamy częściowo w oświadczeniu. „W ich miejsce z dumą przedstawiamy rzecznika, z którym Amerykanie mogą się zgodzić: ukochaną Mayę Rudolph. Jesteśmy przekonani, że pani Rudolph będzie broniła potęgi zabawy, aby stworzyć świat, do którego każdy czuje, że należy”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *