Matthew Perry niedawno wydał swoje wspomnienia Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing 1 listopada, w których otwarcie opowiada o swoich wcześniejszych zmaganiach z trzeźwością. Ujawnił, że jego uzależnienie zaczęło się, gdy miał 24 lata, podobnie jak aktor został obsadzony w przebojowym programie NBC Friends. Perry występował u boku Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca i Davida Schwimmera przez dziesięć sezonów obejmujących 237 odcinków, od debiutu serialu w 1994 roku do finału w 2004 roku.

Emocje wśród jego kolegów z planu sięgały zenitu podczas finału serialu, zatytułowanego The Last One, w którym grupa poszła własną drogą i zakończyła się satysfakcjonującym zakończeniem. Perry mówi, że jego koledzy z obsady nie mogli przestać płakać po nakręceniu ostatniej sceny, chociaż twierdzi, że nie odczuwał żadnych emocji. Jego wypowiedzi są zapisane w jego nowym pamiętniku, uchwyconym przez BuzzFeed, gdzie czytelnicy mogą zobaczyć, jak czuł się podczas finału z 2004 roku.

„To było 23 stycznia 2004 roku. Klucze na blacie, facet, który wyglądał bardzo podobnie do Chandlera Binga, powiedział:„ Gdzie? Grał „Embryonic Journey” zespołu Jefferson Airplane, kamera przesunęła się na tył drzwi mieszkania, a potem Ben, nasz pierwszy AD i bardzo bliski przyjaciel, krzyknął po raz ostatni „To koniec!” i łzy popłynęły z oczu prawie wszystkich oczy jak gejzery. Nakręciliśmy 237 odcinków, w tym ten ostatni, słusznie zatytułowany „Ostatni”. Jennifer Aniston szlochała — po chwili byłem zdumiony, że w jej ciele została jeszcze jakakolwiek woda. Nawet Matt LeBlanc płakał. Ale nic nie czułem. Nie mogłem stwierdzić, czy to z powodu opioidowej buprenorfiny, którą brałem, albo gdybym po prostu ogólnie był martwy w środku. Więc zamiast szlochać, wybrałem się na powolny spacer po scenie z moją ówczesną dziewczyną — również odpowiednio zwaną Rachel — scena 24 w Warner Bros. w Burbank (scena, która po zakończeniu pokazu zostanie przemianowany na „The Friends Stage”. Pożegnaliśmy się, zgadzając się, że wkrótce się zobaczymy, tak jak robią to ludzie, gdy wiedzą, że to nieprawda, a potem udaliśmy się do mojego samochodu.

Czytaj także  She-Hulk Comic Writer Dan Slott Sets the Record Straight On the TV Series’ Accuracy

Finał Friends jest powszechnie uważany za fantastyczne zakończenie długoletniej serii, dając ukochanym bohaterom łaskawe wyjście z serialu. Niestety, Perry mógł przegapić ten wyjątkowy moment z innymi gwiazdami, z którymi dzielił ekran przez dziesięć lat, choć wyraźnie okazał skruchę.

Matthew Perry pozostaje na pierwszych stronach gazet

Rozrywka dziś wieczorem

Wspomnienia Matthew Perry’ego przedstawiają kilka obaw związanych ze zdrowiem i wewnętrznych bitew, z jakimi zmagał się aktor w ciągu ostatnich trzech dekad. Rewelacje utrzymały jego nazwisko na pierwszych stronach gazet z różnych powodów, w tym z jego widocznej nienawiści do aktora Johna Wicka, Keanu Reevesa. Perry wspomniał o tragicznej śmierci Rivera Phoenixa i Heatha Ledgera, zanim powiedział: „ale Keanu Reeves wciąż chodzi wśród nas?” Od tego czasu wycofał się ze swoich komentarzy, mówiąc, że losowo wybrał imię, chociaż mimo to stwierdzenie było dziwne.

Ponadto aktor został zmuszony do odejścia z Don’t Look Up w 2021 roku z powodu obaw zdrowotnych i twierdzi, że wydał ponad 9 milionów dolarów na swoją drogę do trzeźwości. Perry mówi również, że prawie umarł w 2018 roku z powodu nadużywania opioidów, choć na szczęście mu się udało. Fani mogą przeczytać o tym wszystkim i jeszcze więcej w jego pamiętniku, Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing, który jest już dostępny w sprzedaży.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *