Warner Bros.

Margot Robbie może nie wcieli się ponownie w rolę Harley Quinn w nadchodzącym Joker: Folie á Deux, ale nadal jest podekscytowana przyszłością kultowego złoczyńcy z DC. Kontynuacja, która jest rozwijana jako musical, ponownie wita Joaquina Phoenixa jako Jokera i przedstawia Lady Gagę jako Quinn. Podczas premiery Babylon, najnowszego filmu Robbiego, aktorka i producentka rozmawiała z ET o tym, jak Gaga wkracza w buty Quinna.

„Myślę, że wykona niesamowitą robotę. Jestem bardzo podekscytowany, to wszystko, na co mogłem mieć nadzieję, że Harley stanie się jedną z tych postaci, trochę jak Batman czy Hamlet, które są przekazywane od aktora do aktora , każdy może spróbować w nie zagrać” – powiedział Robbie ET. „Myślę więc, że to zasługa jej jako postaci, że ludzie chcą ją zobaczyć w wielu iteracjach. Jestem podekscytowany”.

Robbie słynnie wcielił się w postać Quinna w Suicide Squad, Birds of Prey i The Suicide Squad. Na początku tego miesiąca aktorka i producentka powiedziała Variety, że od lat dążyła do romantycznego związku między Quinn i Poison Ivy.

Lady Gaga to światowa supergwiazda i 13-krotna zdobywczyni nagrody Grammy, która zadebiutowała jako aktorka w 2013 roku filmem Machete Kills. W 2015 roku dołączyła do rodziny American Horror Story, występując w dwóch sezonach popularnego serialu antologicznego (American Horror Story: Hotel i American Horror Story: Roanoke). Aktorka zagrała przede wszystkim w remake’u filmu Narodziny gwiazdy z 2018 roku, u boku Bradleya Coopera. Film otrzymał wiele nominacji do nagród, w tym za najlepszy film na rozdaniu Oscarów. Krytycy chwalili portret Ally przez Gagę. Ostatnio Gaga zagrała Patrizię Reggiani w filmie Ridleya Scotta House of Gucci. Minie trochę czasu, zanim widzowie będą mogli oglądać Joker: Folie à Deux, ponieważ premiera jest zaplanowana na 2024 rok.

Czytaj także  Hayden Panettiere Said She 'Willed' Her Scream Character 'Back Into Existence'

Nadchodzące projekty Robbiego

Margot Robbie jako Barbie Warner Bros.

Robbie trafi na duży ekran jeszcze w tym miesiącu w długo oczekiwanym filmie historycznym Damiena Chazelle Babylon. Wciela się w Nellie LaRoy, młodą gwiazdkę, która chce zrobić karierę w Hollywood lat 20. XX wieku. W Babylon występują także Tobey Maguire, Brad Pitt, Diego Calva, Jean Smart i Olivia Wilde. Premiera 23 grudnia.

Po Babilonie Robbie wcieli się w rolę najsłynniejszej lalki świata. Występuje jako tytułowa postać w filmie Barbie Grety Gerwig, którego premiera zaplanowana jest na lipiec przyszłego roku. Oficjalny zwiastun filmu, w którym Ryan Gosling gra Kena, pojawił się na początku tego tygodnia. W obsadzie filmu znaleźli się także Will Ferrell, Simu Liu, Nicola Coughlan, Michael Cera, Kate McKinnon, America Ferrera, Emma Mackey, Sharon Rooney i Hari Nef.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *