DZIŚ

Po zapewnieniu sobie kolejnej znaczącej roli telewizyjnej jako dziennikarka śledcza w Dr. Death, Mandy Moore przygotowała się do kolejnej ważnej roli telewizyjnej. Aktorka występuje u boku Edgara Ramireza jako słynny chirurg w drugim sezonie serii antologii Peacock. Mandy Moore zagrała wcześniej w This Is Us, sześciosezonowym dramacie NBC, który zakończył się w maju. W ramach niedawnego castingu do Twin Flames Hulu, Moore ponownie spotkała się z Isaakiem Aptakerem i Elizabeth Berger, którzy współtworzyli This Is Us. Oprócz tego obecnie pracuje nad swoim ósmym albumem studyjnym „In Real Life”, który ukazał się w maju 2022 roku.

Dr Death jest oparty na podcaście o tym samym tytule i opowiada historię chirurga, który celowo niszczy życie swoich pacjentów skalpelem. W serialu przedstawiony jest prawdziwy chirurg z Teksasu, Christopher Duntsch. Został skazany na dożywocie w 2017 roku po tym, jak w latach 2011-2013 zoperował prawie 40 pacjentów i poważnie zranił lub zabił większość z nich. Głównym pytaniem, które przyświeca dr Death, jest to, jak Duntsch mógł działać bezkarnie przez tak długi czas, mimo że wiele osób próbował zwrócić uwagę na swoje zachowanie, ale nie udało mu się. Serial opowiada o drodze lekarza od młodego mężczyzny przez przyjaciela do studenta medycyny i chirurga.

W drugim sezonie Dr Death Moore wciela się w Benitę Alexander, reporterkę, która zakochuje się w Paolo Macchiarinim, badaczu medycyny regeneracyjnej z Włoch. Ale wkrótce Aleksander odkrywa zupełnie nową stronę. Peacock zauważa, że ​​nowy sezon skupi się na życiu i karierze Macchiariniego. Alexander odkrywa, do jakiego stopnia jest gotów posunąć się, by chronić swoje sekrety, kiedy ona zwraca się do niego z prośbą o opowieść. Tymczasem grupa lekarzy z drugiego końca świata dokonuje szokujących odkryć, które poddają w wątpliwość wszystko.

Czytaj także  Disney Box Office 2022 przekracza 3 miliardy dolarów dzięki Black Panther: Wakanda Forever

Pierwszy sezon serialu, w którym występuje Joshua Jackson jako sprytny i zbyt pewny siebie Duntsch, jest lekko fabularyzowaną wersją podcastu. Christian Slater i Alec Baldwin zagrali dwóch lekarzy, którzy pomogli mu w upadku, podczas gdy AnnaSophia Robb pojawiła się w serialu jako zastępca prokuratora okręgowego. Zarówno podcast, jak i program dokumentują ich wysiłki mające na celu powstrzymanie Christophera Duntscha, który przemieszcza się między szpitalami i nadal krzywdzi pacjentów.

Patrick Macmanus z pierwszego sezonu będzie producentem wykonawczym sezonu drugiego, a Ashley Michel Hoban wystąpi jako showrunner. Producentami wykonawczymi są Todd Black, Jason Blumenthal, Steve Tisch, Taylor Latham, Aaron Hart, Hernan Lopez, Marshall Lewy i Linda Gase. Pierwsze cztery odcinki drugiego sezonu serialu wyreżyseruje Jennifer Morrison, a ostatnie cztery – Laura Belsey.

Następny:

Dr Death zostaje odnowiony na sezon 2 w Peacock

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *