Obrazy uniwersalne

Nadchodzący horror M3GAN może nie być totalnym gorefestem, jeśli jego ocena PG-13 jest jakąkolwiek wskazówką, ale jego filmowcy stoją przy tym. Wcześniej informowano, że M3GAN został sklasyfikowany jako PG-13 ze względu na „brutalne treści i terror, dosadny język i sugestywne odniesienie”. Ponieważ wydaje się, że część fanów horrorów nie jest zainteresowana oglądaniem czegoś poniżej oceny R, niektórzy już odpisali, że zobaczyli M3GAN w styczniu.

Ale jeśli zapytasz producentów Jasona Bluma i Jamesa Wana, ocena PG-13 jest najlepsza dla M3GAN. Ze swojej strony Blum mówi w nowym wywiadzie dla THR, że ocena PG-13 nie powstrzymała niektórych najlepszych filmów w historii horroru od bycia świetnymi. Chce także, aby ludzie poczekali i obejrzeli film, zanim za bardzo popadną w „ból brzucha”. Jak wyjaśnia Blum:

„Niektóre z najstraszniejszych filmów wszechczasów to PG-13, więc nie przywiązuję zbytniej wagi do bólu brzucha. Idź obejrzyj film, a potem opowiedz mi o tym”.

Jako ktoś, kto zrobił wiele z horrorami z obiema ocenami, Wan dodaje, że każdy film powinien otrzymać ocenę, która działa najlepiej, zamiast próbować go przebić w jedną lub drugą stronę. W przypadku czegoś takiego jak M3GAN Wan zauważa, że ​​czują, że nastolatkom szczególnie spodoba się horror, a przejście na PG-13 było sposobem na zachęcenie większej liczby nastolatków do oglądania.

„Słuchaj, robiłem filmy PG-13 i filmy z kategorią R. Myślę więc, że chodzi o to, co jest najbardziej odpowiednie dla filmu, i chociaż M3GAN to przerażający film, nastolatki naprawdę to polubią. naprawdę to polubią i myślę, że przemówi do nich w wielkim stylu”.

Blum dodał:

„Tak, zgadza się. Chcieliśmy, aby nastolatki ostatecznie mogły zobaczyć ten film”.

M3GAN to przestroga

m3gan Obrazy uniwersalne

Twórcy filmu opisali również M3GAN jako „opowieść ostrzegawczą”, pokazującą, co teoretycznie mogłoby się stać, gdyby ludzie ze sztuczną inteligencją posunęli się za daleko w króliczą norę. Film opowiada historię zabójczej lalki, której sztuczna inteligencja sprawia, że ​​jest trochę zbyt opiekuńcza w stosunku do młodej dziewczyny, z którą przysięga być najlepszą przyjaciółką na zawsze. Oficjalny opis filmu brzmi:

Czytaj także  Gal Gadot chwali fanów, świętując rocznicę jej Wonder Woman

M3GAN to cud sztucznej inteligencji, realistyczna lalka zaprogramowana tak, by była największym towarzyszem dziecka i największym sprzymierzeńcem rodziców. Zaprojektowana przez genialną robotykę z firmy produkującej zabawki Gemmę (Allison Williams z Get Out), M3GAN może słuchać, patrzeć i uczyć się, gdy staje się przyjaciółką i nauczycielką, towarzyszką zabaw i opiekunką dziecka, z którym jest związana. Kiedy Gemma nagle zostaje opiekunką swojej osieroconej 8-letniej siostrzenicy, Cady (Violet McGraw, Nawiedzony dom na wzgórzu), Gemma nie jest pewna i nieprzygotowana do bycia rodzicem. Pod silną presją w pracy Gemma postanawia sparować swój prototyp M3GAN z Cady, próbując rozwiązać oba problemy – decyzja, która będzie miała niewyobrażalne konsekwencje.

Gerard Johnstone reżyseruje M3GAN na podstawie scenariusza Akeli Coopera. Producentami są James Wan i Jason Blum. W filmie występują Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Jen Van Epps, Lori Dungey i Stephane Garneau-Monten.

M3GAN trafi do kin 6 stycznia 2023 roku. Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun filmu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *