AMC

Wypuszczono nowy zwiastun filmu Lucky Hank. Kolejny serial, w którym występuje Bob Odenkirk, po uznanym występie aktora w prequelu serialu Breaking Bad Better Call Saul, Lucky Hank, jest także programem AMC. W swoim nowym serialu Odenkirk gra Williama Henry’ego „Hanka” Devereaux Jr., człowieka, który najwyraźniej nie ma tyle szczęścia, jak sugeruje tytuł serialu. Możesz zobaczyć, co przez to rozumiemy, oglądając nowy zwiastun poniżej, po tym, jak został po raz pierwszy zaprezentowany przez Entertainment Weekly.

„Zawsze byłem trudnym człowiekiem” — mówi Hank Odenkirka w zwiastunie, dodając: „Fakt łatwo potwierdzają pechowi ludzie wokół mnie”.

30-sekundowy spot zawiera również różne momenty, w których Hank radzi sobie z odrzuceniem i innymi trudnościami, co sugeruje, że tytuł serii ma być ironiczny. Hank wydaje się być kimś, kto nie może uciec od kłopotów w taki czy inny sposób, niezależnie od tego, czy zbliżają się one do niego, czy też sprowadzają je na innych. Postać wyraźnie różni się od tej, którą Odenkirk grał w Breaking Bad i Better Call Saul, ale jest też kimś, kto zmaga się z własnymi problemami, które zobaczymy w miarę rozwoju serii.

„To zrzędliwy facet, ale go lubisz” — powiedział Odenkirk EW o swojej nowej postaci. „[It’s like] wziąłeś udział w bardzo zabawnym programie — takim jak Parks and Rec — i powiedziałeś: „Zwolnijmy i poznajmy tych ludzi, aby ich wewnętrzne bitwy były trochę bardziej tematem”. To naprawdę świetne połączenie komedii i dramatu, które udało nam się zrobić w Better Call Saul i stało się bardziej rozpowszechnione w programach strumieniowych, i myślę, że będzie fajnie”.

Bob Odenkirk w filmie Lucky Hank

Heteroseksualny mężczyzna Bob Odenkirk AMC

Lucky Hank jest oparty na powieści Straight Man autorstwa Richarda Russo. Kiedy serial został po raz pierwszy ogłoszony, miał nazywać się Straight Man, zanim AMC niedawno zmieniło nazwę serialu. Aaron Zelman i Paul Lieberstein są showrunnerami serialu, a Odenkirk jest także producentem wykonawczym. W serialu występują także Mireille Enos, Olivia Scott Welch, Diedrich Bader, Sara Amini, Cedric Yarbrough i Suzanne Cryer.

Czytaj także  Treason First Look ujawnia Daredevil Star Charlie Cox w serialu Netflix

Oficjalny opis serii brzmi:

„Lucky Hank, z udziałem nominowanego do nagrody Emmy Boba Odenkirka (Zadzwoń do Saula), to ośmioodcinkowa opowieść o kryzysie wieku średniego o nieoczekiwanym przewodniczącym wydziału anglistyki w bardzo niedofinansowanej uczelni w pasie rdzy w Pensylwanii”.

Premiera Lucky Hank 19 marca 2023 roku na antenie AMC. Program zostanie również udostępniony do transmisji strumieniowej w AMC +.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *