Łowcy Prime Video dobiegają końca. Na początku 2020 roku Hunters miał premierę swojego pierwszego sezonu Prime Video, a seria stworzona przez Davida Weila została przedłużona na sezon 2 tego lata. Postępy w dotarciu do sezonu 2 były powolne, ale po długim oczekiwaniu nowe odcinki mają wreszcie mieć premierę 13 stycznia 2023 r. Jednak przed premierą potwierdzono (za pośrednictwem Variety), że Hunters ma został odwołany i zakończy się wraz z nadchodzącym drugim sezonem.

Pierwszy sezon serialu obejmuje obsadę kierowaną przez Ala Pacino, w skład której wchodzili także Logan Lerman, Jerrika Hinton, Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa, Carol Kane, Saul Rubinek, Dylan Baker i Lena Olin . Niedawno doniesiono, że wśród nowicjuszy w sezonie 2 jest Jennifer Jason Leigh jako łowczyni nazistów, podczas gdy Udo Kier zagra Adolfa Hitlera.

Hunters to serial o łowcach nazistów w latach 70., którzy dowiadują się, że nazistowscy zbrodniarze wojenni próbują stworzyć w Stanach Zjednoczonych Czwartą Rzeszę. Podejmowanie tak drażliwej tematyki nie obyło się bez kontrowersji, co zaowocowało mieszanymi opiniami tych, którzy oglądają program. Ale to nie znaczy, że Weil powstrzymał się przed podjęciem tego samego twórczego ryzyka w drugim i ostatnim sezonie.

Hunters Season 2 podejmie takie samo ryzyko jak w sezonie 1

Najlepsze wideo

– Taki ma być ten program, prawda? Weil powiedział Entertainment Weekly. „Ma na celu wywołanie rozmowy, podniesienie świadomości, zabranie widzów na przejażdżkę, a przede wszystkim ma być destrukcyjne. Ma na celu pokazanie postaci w sposób, jakiego wcześniej nie widzieliście. taka duma z tego, jest w tym taka szansa – a także niebezpieczeństwo. Ten program to ogromne ryzyko. Zawsze o tym wiedzieliśmy. Więc myślę, że zobaczycie tego samego ducha Łowców, tę samą zaciekłość, to samo podejmowanie ryzyka, to samo hałaśliwe, psotne opowiadanie historii w sezonie 2”.

Czytaj także  Real Housewives of Beverly Hills Star Kathy Hilton Apologizes for Applying Lipstick During Mariska Hargitay's Award Speech

Seria została odnowiona na sezon 2 w 2020 roku, ale dopiero teraz fani dowiedzieli się, że drugi sezon będzie również ostatnim dla Łowców. Nie jest do końca jasne, czy Weil dowiedział się o odwołaniu przed zakończeniem pracy nad sezonem 2, chociaż zasugerował, że serial przyniesie „satysfakcjonującą” wypłatę po wprowadzeniu Adolfa Hitlera do historii.

„Dla mnie, jako dzieciaka dorastającego na Long Island, będąc Żydem, zawsze była ta frustracja i złość, że Hitlerowi uszło na sucho jego zbrodnie, że nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności, nigdy nie został aresztowany, zabity, sądzony, że podjął decyzję pod koniec swojego życia” – wyjaśnił Weil, mając nadzieję, że wydarzenia z drugiego sezonu przyniosą katharsis innym, którzy czują to samo.

Dodał: „Powołałbym się na Hitlera tylko wtedy, gdybyśmy mieli wymierzyć sprawiedliwość w jakiś, miejmy nadzieję, satysfakcjonujący sposób”.

Sezon 2 Łowców trafi na Prime Video 13 stycznia 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *