HBO wyłączyło serial komediowy Los Espookys. Serial, którego premiera miała miejsce w HBO w 2019 roku, został stworzony przez Julio Torresa, Anę Fabregę i Freda Armisena, którzy występują także u boku Bernado Velasco i Cassandry Ciangherotti. Drugi sezon serialu miał swoją premierę we wrześniu, ale jego przyszłość pozostawała niejasna, ponieważ Los Espookys od tamtej pory siedzi w bańce. Na nieszczęście dla fanów, Variety informuje teraz, że serial został przerwany bez prac nad trzecim sezonem.

Odnosząc się do zbliżającego się końca serialu, HBO napisało w oświadczeniu: „Jesteśmy podekscytowani, że z powodu opóźnień spowodowanych pandemią mogliśmy w końcu dostarczyć widzom wyjątkowy i przezabawny drugi sezon Los Espookys, ponad trzy lata po premierze serialu. Dziękujemy Julio, Anie i Fredowi za ten pomysłowy i cudownie dziwaczny świat, który stworzyli. Obecnie nie planujemy trzeciego sezonu, ale z radością przyjmiemy możliwość pracy z tą obsadą i ekipą w przyszłości”.

Los Espookys, opowiadający historię grupy przyjaciół, którzy „zamieniają swoją miłość do horrorów w osobliwy biznes, dostarczając horror tym, którzy go potrzebują”, w którym zagrali także Jose Pablo Minor

Twórcy serialu Fabrega, Torres i Armisen byli również producentami wykonawczymi serialu wraz z Lorne Michaels, Andrew Singerem i Alice Mathias. Sharon Lopez i Andy Garland wyprodukowali, a Nate Young był współproducentem wykonawczym.

Los Espookys nie będzie miało trzeciego sezonu

HBO

Nie było gwarancji, że sezon 3 się wydarzy, ale twórcy serialu wydawali się mieć nadzieję, że odnowienie nastąpi, mówiąc o możliwości we wrześniowym wywiadzie. Fabrega skomentował reżyserowanie u boku Torresa.

„[Julio and I] zamierzaliśmy wspólnie wyreżyserować dwa ostatnie odcinki, ale ze względu na harmonogram Julio musiał dokończyć swój film, gdy zaczynaliśmy przygotowania, więc to było coś w rodzaju: Skup się na swoim filmie, ja skupię się na tym. Chcieliśmy to zrobić razem, więc zakładam, że jeśli będzie następny sezon, który każdy z nas wyreżyseruje” – powiedział Fabrega za pośrednictwem Paste Magazine.

Czytaj także  Cisco's Potential Return to The Flash in the Final Season Remains Uncertain

Kim Petras i Isabella Rossellini również wystąpili gościnnie w sezonie 2, a ta ostatnia grała samą siebie. Więc jeśli byłby trzeci sezon, kogo jeszcze moglibyśmy zobaczyć w dziwacznej scenie? Torres zasugerował, że może to być „Björk, ale tak jakby farmaceuta… kasjer bankowy na wakacjach”.

Fabrega dodał: „Tak, grając naprawdę podobną, jakąkolwiek rolę”.

Możemy sobie tylko wyobrazić, co mogło się wydarzyć w sezonie 3. Możesz transmitować oba sezony Los Espookys na HBO Max.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *