W odcinku Titans z tego tygodnia, który można teraz obejrzeć w HBO Max, została przedstawiona Jinx (Lisa Ambalavanar). Podczas wywiadu dla Screen Rant Ambalavanar omówiła swoją pracę z programem. Na przykład, chociaż była świadoma DC Comics ze względu na ich wszechobecność w filmie i telewizji, nie była zbytnią czytelniczką komiksów.

„Kiedy dostałem tę rolę, zacząłem zagłębiać się w świat komiksów. Mam teraz własną małą kolekcję komiksów i mam wiele takich, w których występuje Jinx. Teraz bardzo lubię tę stronę. „

Kiedy brała udział w przesłuchaniu do programu, Ambalavanar wiedziała, że ​​będzie to dla Jinx, ale poza tym otrzymała bardzo mało informacji. Niestety, ponieważ licytowała robiąc self-taśmy, a nie zoom, nie miała szansy zadać jakichkolwiek pytań. Więc Ambalavanar musiała znaleźć własną drogę z niewielką ilością informacji, które posiadali.

„Podobało im się to, co zrobiłem, ale dopiero gdy dostałem tę pracę, zapytałem:„ O co ci chodzi? Czego dokładnie chcesz? Którą wersję wybieramy? Co robisz?

Aby przygotować się do roli, Ambalavanar kupił wiele komiksów i przeprowadził wiele badań w Internecie. Znała już Jinx z Teen Titans i Teen Titans Go, więc skupiła swoje badania na wersji komiksowej, z którą była mniej zaznajomiona. Poznała całą historię postaci – wszystko, co wspomniano o jej historii, na przykład o tym, jak telepatycznie uczono ją angielskiego.

„Dużo się zmienia, ale jest dość stoicka i niewiele mówi. Zdecydowanie myśleliśmy, że wystarczy rozpamiętywania Tytanów. Jest wystarczająco dużo nastrojów, nie potrzebujemy tego więcej. [Laughs] Wprowadźmy do tego choć odrobinę tej bezczelności. Jeśli chodzi o komiksowych purystów, nie chcę, żeby ludzie myśleli, że całkowicie zrezygnowaliśmy z komiksowego podejścia do Jinx. Ponieważ nie mamy; naprawdę o niej myśleliśmy i staraliśmy się ją jak najbardziej uhonorować”.

Będąc na wystawie

HBO Maks

Czytaj także  Prince Harry Goes on Good Morning America to Talk About Spare

Podczas wprowadzenia Jinx w trzecim odcinku czwartego sezonu, wiele historii między nią a Dickiem Graysonem (Brenton Thwaites) jest wspominanych bez ostatecznego ujawnienia. Ponieważ scenarzyści niczego dla nich nie ułożyli, zarówno Ambalavanar, jak i Thwaites mieli dużo zabawy, wypełniając puste miejsca. To był jeden z ulubionych elementów Ambalabanar i coś, co jej zdaniem fajnie byłoby zbadać w pewnym momencie.

„Ale Brenton i ja wpadliśmy na kilka pomysłów dla siebie, których nie powiem, na wypadek gdyby coś kiedykolwiek zostało napisane. Mogliśmy się bardzo, bardzo mylić. Ale to była naprawdę zabawna rzecz. W scenie samochodowej, gdzie mamy tę rozmowę, zrobiliśmy kilka wersji, w których faktycznie to poprawiliśmy. Nie widziałem jeszcze odcinka, więc tak naprawdę nie wiem, co się stało, ale powiem, że dobrze się bawiliśmy, kręcąc to, i trochę się pobawiliśmy”.

W swoim pierwszym odcinku Ambalavanar pracowała głównie z Thwaitesem, dając jej doskonałą okazję do poznania go. Potem zaczęła spotykać się i pracować z innymi członkami zespołu. Na szczęście Ambalavanar bardzo dobrze się z nimi dogadywała i uważała, że ​​dobrze się dogadywali, i była prawie pewna, że ​​oni czuli to samo w stosunku do niej.

„Ale to było całkiem miłe, że nie spotkałem wszystkich na raz. 'Proszę bardzo, pracuj ze wszystkimi! Jesteś nowy, wszyscy się znają!’ Wcale tak nie było. Najpierw była praca z Brentonem, potem kilka scen z Brentonem i Anną. [Diop, who plays Starfire.] Następnie zostałem przedstawiony całemu zespołowi, więc miło było powoli go budować i naprawdę pracować nad tymi relacjami. To naprawdę cudowna obsada”.

Mówiąc o zespołach, w komiksach Jinx ma powiązania z Fearsome Five, kilkoma członkami, którzy już pojawili się w serialu. Czy jest jakaś szansa na utworzenie zespołu gdzieś w dół? Chociaż Ambakavaner by to pokochał i zna ludzi w obsadzie i produkcji, którzy czują to samo, przyszłość jest niepewna. Na razie widzowie będą musieli zmierzyć się z rolą Jinx w sezonie 4, który został podzielony na dwie części.

Czytaj także  Anna Sorokin Set to Film Reality Series Delvey’s Dinner Club During House Arrest

„Nie mogę wiele powiedzieć o części 2. Ale to, co mogę powiedzieć o ostatnim odcinku części 1, to to, że jest bardzo instrumentalna w tym, co się wydarzy. Może ma do odegrania zaskakującą rolę w finale części 1! [laughs]”

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *