Gwiazda Gilmore Girls, Michael Winters, podzielił się szczegółami z rozmowy, którą podzielił się z Lauren Graham na temat możliwości kolejnego powrotu do Stars Hollow. Przez siedem lat oryginalnej serii i jej odrodzenie w 2016 roku Winters wcielił się w Taylora Doose’a, miejskiego selekcjonera i właściciela Doose’s Market oraz Taylor’s Olde Fashioned Soda Shoppe and Candy Store. Graham zagrał jedną z tytułowych postaci, Lorelai Gilmore, młodą mamę nastoletniej córki o imieniu Rory (w tej roli Alexis Bledel).

W niedawnym wywiadzie dla ET Winters podzieliła się kilkoma informacjami, które prawdopodobnie podekscytują grupę fanów Gilmore Girls:

„Pamiętam, kiedy restart się skończył, pamiętam rozmowę z Lauren [Graham] i mówiąc: „Cóż, myślę, że to wszystko”. A ona powiedziała: „Cóż, wiesz, nie wiem. Czwarty film w tym jest bardzo otwarty. Powiedziała: „To bardzo otwarte, że możemy łatwo wrócić”.

Podczas ostatniej części odrodzonej serii Gilmore Girls: A Year in the Life Rory mówi Lorelai, że jest w ciąży, ale widzowie zastanawiają się, kto może być ojcem dziecka Rory. Chociaż w Internecie jest mnóstwo spekulacji i artykułów poświęconych różnym opiniom, twórczyni serialu, Amy Sherman-Palladino, nigdy nie odpowiedziała na pytanie o klif.

The Gilmore Girls były emitowane od 2000 do 2007 roku i śledziły życie duetu matka-córka Lorelai i Rory. Lorelai jest zdeterminowaną samotną matką, ale ponieważ aspiracje edukacyjne Rory wykraczają poza jej możliwości finansowe, musi poprosić o pomoc swoich dobrze sytuowanych rodziców, Emily i Richarda. Prowadzi to do cotygodniowych kolacji z czterema Gilmore’ami, a złożone relacje między Lorelai i jej rodzicami często prowadzą do dramatów. Seria pokazuje również życie w małym miasteczku i dziwaczne postacie zamieszkujące fikcyjne miasto Stars Hollow. Gilmore Girls zagrali Graham, Bledel, Melissa McCarthy, Scott Patterson, Kelly Bishop, nieżyjący już Edward Herrmann, Keiko Agena, Jared Padalecki, Matt Czuchry i Milo Ventimiglia.

Czytaj także  Money Heist: Korea Season 2: Fabuła, obsada, data premiery i wszystko inne, co wiemy

Kontynuacja serii Gilmore Girls: A Day in the Life została wyemitowana w 2016 roku, dziewięć lat po zakończeniu oryginału. Zawierał cztery 90-minutowe rozdziały, każdy nazwany na cześć sezonu. Odrodzenie sprawiło, że Luke i Lorelai zmierzyli się z bieżącymi problemami w związkach, zaskakującymi trudnościami zawodowymi Rory’ego i Emily pogodziła się ze śmiercią Richarda.

Więcej spekulacji na temat przyszłości Gilmore Girls

Netflixa

Podczas gdy Winters powiedział, że ponownie wcieli się w rolę Taylora „za minutę w Nowym Jorku”, podzielił się pewnymi wahaniami, czy wierzy, że serial rzeczywiście ma przyszłość. Przytoczył doświadczenie Palladino z Cudowną Panią Maisel (Amy Sherman-Palladino stworzyła serial, podczas gdy ona i mąż Dan Palladino są pisarzami) jako powód, dla którego mogą nie chcieć ponownie odwiedzać Gilmore Girls:

„Mówię to o pani Maisel, ponieważ w końcu zostali docenieni, Amy i Dan, za pracę, którą wykonali” – powiedział Winters. programu, pamiętam. A potem z Marvelous Mrs. Maisel, nagle otrzymali odpowiedź, na którą zasłużyli przez cały czas. Pomyślałem, że to samo dotyczy Lauren [Graham]. Uważałem ją za wybitną aktorkę. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek zdobyła uznanie. Wiesz, ona pracuje i ludzie ją znają, lubią i w ogóle. Ale ona powinna być kimś więcej.

Jednak na początku tego tygodnia Graham powiedział NewBeauty, że Lorelai jest postacią, którą grała, z którą najbardziej się identyfikuje, a także omówiła możliwość powrotu do Stars Hollow, mówiąc publikacji:

– Planuję spotkanie z Amy [Sherman-Palladino], twórca programu, w ciągu najbliższych kilku tygodni. To zawsze zabawna perspektywa, o której można pomyśleć i porozmawiać. Kiedyś było to bardziej zwykłe gadanie, ale teraz, kiedy to zrobiliśmy, wiemy, że jest to możliwe. odpowiedni czas.”

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *