Zdjęcia z Kolumbii

Aktorka i modelka Kymberly Herrin zmarła w wieku 65 lat, zgodnie z nekrologiem opublikowanym przez Santa Barbara New-Press. Chociaż imię Kymberly Herrin może nie od razu brzmieć dla większości ludzi, fani Pogromców duchów z 1984 roku znają ją jako kuszącego ducha, który sprawia, że ​​Ray Dana Aykroyda uśmiecha się podczas nieco ryzykownej sekwencji snu w środku filmu. Chociaż przyczyna jej śmierci nie została ujawniona, w nekrologu podano, że zmarła spokojnie w domu 28 października, a rodzina poprosiła o datki na rzecz American Cancer Society na „dalsze badania nad zapobieganiem i leczeniem raka piersi”.

Chociaż Herrin zyskała również sławę jako Playboy Playmate i zagrała w innych filmach, takich jak Gliniarz z Beverley Hills II – przypadkowo grając Playboya Playmate – i Romancing the Stone, to jej bardzo krótki, ale pamiętny występ w Ghostbusters zapamięta ją większość miłośników kina dla. W scenie stanowiącej część montażu w filmie, Ray Stantz Dana Aykroyda śni o byciu w średniowiecznej zamkowej sypialni, gdzie duch ubrany w zwiewną białą suknię, grany przez Herrin, unosi się nad nim i znika. Chwilę później scena przybiera obrót, gdy niewidoczne ręce rozpinają pasek spodni pogromcy duchów, a kamera przenosi się na twarz Raya, gdy jego rozporki są rozpinane. Chociaż scena była ryzykownym żartem dla filmu PG, była wystarczająco subtelna, aby przejść przez głowy młodszych widzów, ale została wycięta z niektórych transmisji telewizyjnych filmu przez wiele lat.

Kim była Kymberly Herrin?

pogromcy duchów kymberly herrin 2 Zdjęcia z Kolumbii

Podobnie jak wiele modeli, które miały przelotne kariery filmowe, jest wiele osób, które po prostu nie będą wiedzieć, kim była Kymberly Herrin. Urodzony w 1957 roku w Santa Barbara, Herrin miał mieszane francusko-szwedzko-filipińskie pochodzenie. Po ukończeniu studiów wygląd Herrin doprowadził ją do modelowania, aw 1981 roku została marcową Playboy Playmate of the Month, a we wrześniu 1982 i 1983 ponownie pojawiła się na okładce magazynu. Pracowała jako modelka dla Ralpha Laurena , a także dla magazynów o strojach kąpielowych i fitness zanim pojawiła się jako Angelina w prologu Romancing the Stone w 1984 roku. Jej występy w Ghostbusters, Beverley Hills Cop II i krótka rola w Road House były jej jedynymi występami filmowymi, ale wywarła również duży wpływ na muzykę ZZTop 'Legs’ wideo wraz z innymi modelkami Daniele Arnaud i Jeaną Keough.

Czytaj także  Indiana Jones and the Dial of Destiny Director Calls Phoebe Waller-Bridge's Character the 'Catalyst'

Po śmierci aktorki jej siostrzenica udostępniła zdjęcie na swoim koncie na Facebooku, na którym pokazuje ciotkę z dwiema zmarłymi siostrami i skomentowała: „Teraz wszyscy są razem. Ciotkę Kymberly Herrin. Kocham cię.” Chociaż Herrin może nie być największą gwiazdą filmową, która zmarła w tym roku, jest bardzo niewiele osób, które oglądały film Pogromcy duchów i nie pamiętają jej kilku sekund na ekranie. Dla kogoś, kto odegrał tak kultową rolę, że czterdzieści lat później nadal jest dobrze pamiętany, to jest ktoś, kto zasłużył na swoje miejsce wśród wielu odchodzących, ale nie zapomnianych gwiazd Hollywood. W tym czasie nasze myśli są z jej rodziną i przyjaciółmi.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *