Halloween Ends wkrótce powróci do domu, trafi do sklepów cyfrowych w tym miesiącu, a wydania 4K UHD, Blu-ray i DVD pojawią się 27 grudnia. Aby promować nadchodzącą premierę, Universal Pictures ujawniło klip zza kulis z udziałem Kyle’a Richardsa , która ponownie pojawia się jako Lindsey Wallace w sequelu. Wallace pojawił się wcześniej w oryginalnym Halloween w 1978 roku wraz z zeszłoroczną kontynuacją Halloween Kills.

„Przeżyłem te wszystkie lata” — mówi Richards o długowieczności Lindsey w serii.

W Halloween Kills Lindsey została zaatakowana przez Michaela Myersa (James Jude Courtney) i chociaż sytuacja wyglądała ponuro, była w stanie przeżyć. Richards pamięta, jak jej postać była ostatnio widziana w Halloween Kills, gdy została przewieziona do szpitala, gdzie prawdopodobnie wyzdrowieje, ale nadal nie było gwarancji, że wróci na Halloween Ends. To wisiało w powietrzu i chociaż została dodana do scenariusza w ostatniej chwili, Richards był w stanie wejść do tej roli po raz ostatni.

„Przewieziono mnie do szpitala. Nie wyglądało to na obrażenia zagrażające życiu, ale nie wiedziałem, że wrócę do Halloween Ends” — wyjaśnia Richards, szczęśliwy, że 44 lata później nadal stoi z Jamiem Lee Curtisa. „Lindsey i Laurie są oryginalnie ocalałymi z tego i pasuje tylko to, że po tych wszystkich latach jesteśmy tu razem”.

Curtis dodał: „Po tak długim czasie te dwie kobiety związały się jako przyjaciółki”.

Halloween Ends kończy sagę

Jason Blum/Twitter

Halloween Ends może być końcem tej historii, ale wydanie dla mediów domowych zapewnia fanom dodatkowy materiał filmowy, aby wyciągnąć więcej z tej historii. Istnieją usunięte i rozszerzone sceny, a także komentarz fabularny ze współautorem / reżyserem Davidem Gordonem Greenem, aktorami Andi Matichakiem i Rohanem Campbellem i nie tylko. Uwzględnione będzie również mnóstwo filmów fabularnych prezentujących wszelkiego rodzaju materiały zza kulis, zagłębiające się w proces powstawania filmu.

Czytaj także  Chris Pratt Teases Fans With a New Super Mario Bros. Movie Poster: 'You Ain't Seen Nothin Yet!'

W filmie występuje Jamie Lee Curtis w jej ostatnim hurcie jako Laurie Strode, podczas gdy Kyle Richards występuje także jako Lindsey Wallace. W obsadzie są także Andi Matichak, Rohan Campbell i James Jude Courtney. David Gordon Green wyreżyserował i napisał scenariusz wraz z Paulem Bradem Loganem, Chrisem Bernierem i Dannym McBride.

Halloween Ends zostanie wydany w wersji cyfrowej 15 listopada 2022 r., a następnie w formacie 4K UHD, Blu-ray i DVD 27 grudnia 2022 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *