Nadchodząca animowana seria o superbohaterach, Koala Man, została wyznaczona na 9 stycznia 2023 r. Wiadomość pochodzi wyłącznie z Hulu, a w serialu wystąpią Logan i trzygwiazdkowy Deadpool, Hugh Jackman, obok gwiazdy YOLO: Crystal Fantasy, Michaela Cusacka jako tytułowy Człowiek Koala.

„Koala Man podąża za tatą w średnim wieku, Kevinem, i jego tytułową, niezbyt tajną tożsamością, którego jedyną supermocą jest paląca pasja do przestrzegania zasad i gaszenia drobnych przestępstw w mieście Dapto” – czytamy w oficjalnym streszczeniu serialu animowanego. „Chociaż może się to wydawać jak każde inne australijskie przedmieście, siły zła, zarówno kosmiczne, jak i stworzone przez człowieka, czyhają, by rzucić się na niczego niepodejrzewających Daptończyków. Chcąc posprzątać swoje rodzinne miasto i często wciągając swoją sfrustrowaną rodzinę w swoje przygody, Człowiek Koala jest w pogotowiu. Zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pokonać nikczemne mózgi, nadprzyrodzone potwory lub co gorsza: palantów, którzy nie zdejmują koszy na śmieci w odpowiednie dni”.

Koala Man pochodzi od australijskiego twórcy/animatora Michaela Cusacka (YOLO: Crystal Fantasy, Smiling Friends) – który użyczy również głosu tytułowemu bohaterowi i jego synowi Liamowi. Seria ma imponujące zasługi w swojej nazwie, a jej producentami wykonawczymi są Solar Opposites oraz współtwórca Ricka i Morty’ego, Justin Roiland, oraz scenarzyści Pokemon: Detective Pikachu, Dan Hernandez i Benji Samit. Michael Cowap jest także producentem wykonawczym.

Gwiazda X-Men, Hugh Jackman, zagra Wielkiego Grega w Koala Man

XX wiek/Hulu

Aktor Wolverine, Hugh Jackman, zagra w Koala Man jako Big Greg, najbardziej lubiany mężczyzna w mieście Dapto. Przewodniczący Rady Miejskiej, były gospodarz trzeciego najpopularniejszego australijskiego programu wędkarskiego „Fishing Big Greg” i szef Koala Man, Big Greg, uwielbia przypisywać sobie zasługi za heroiczne wyczyny superbohatera. Rola Jackmana w Koala Man to pierwsza główna rola ukochanego aktora w serialu animowanym.

Czytaj także  Lucky Hank Teaser Puts Bob Odenkirk Through the Wringer

Do Michaela Cusacka i Hugh Jackmana w Koala Man dołączają Sarah Snook, która gra żonę Kevina, Vicky; Demi Lardner, która zagra córkę Kevina i Vicky, Alison; Jemaine Clement, który wciela się w rolę dyrektora Bazwella, zawsze gotowego z podnoszącą na duchu piosenką dla uczniów; Rachel House jako Janine, przyjaciółka i współpracownica Vicky w szkolnej stołówce, oraz Louise, właścicielka lokalnej kręgielni, która ma głęboki, a niektórzy powiedzieliby niewytłumaczalny pociąg do Koala Man; oraz Jarrad Wright, który użyczy głosu Spiderowi, nieokrzesanemu najlepszemu przyjacielowi Kevina i swego rodzaju pomocnikowi Koala Man, zwłaszcza gdy potrzebuje nielegalnej broni do wykonywania swoich obowiązków.

Koala Man zobaczy także gwiazdy Władcy Pierścieni, Mirandę Otto i Hugo Weavinga, którzy wystąpią gościnnie w serialu. Otto, który jest najbardziej znany z ról w takich filmach jak Władca Pierścieni i Chilling Adventures of Sabrina, zagra słodką koalę Mindy, z którą Koala Man łączy więź. Tymczasem gwiazda Matrixa, Hugo Weaving, zapewni głos króla Emudeusa, „mądrego i szlachetnego monarchy australijskich emu”.

Więc jeszcze raz, dla tych z tyłu, a może po prostu nie zwracających uwagi, Koala Man zadebiutuje 9 stycznia 2023 roku na Hulu. Koala Man jest produkowany przez 20th Television Animation dla Hulu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *