Jeśli kiedykolwiek nastąpi odrodzenie Glee, nie spodziewaj się powrotu Artiego – przynajmniej nie z tym samym aktorem w roli. W muzycznym serialu telewizyjnym, który był emitowany przez sześć sezonów od 2009 do 2015 roku, Kevin McHale pojawił się jako członek obsady w roli Artiego Abramsa, licealisty żyjącego z niepełnosprawnością fizyczną, która wymaga korzystania z wózka inwalidzkiego. W prawdziwym życiu McHale nie jest przykuty do wózka inwalidzkiego i od tego czasu pojawiła się krytyka za obrzucenie go niepełnosprawnym aktorem.

Jesteśmy w epoce restartów, wznowień i starszych kontynuacji, więc zawsze istnieje szansa, że ​​powrót do Glee również może się w pewnym momencie wydarzyć. Jeśli to się powiedzie, McHale mówi, że jego Artie nie będzie mógł wrócić, ponieważ nie czuje się już komfortowo grając tę ​​postać w świetle krytyki. Nie oznacza to, że nie byłby zaangażowany w nową serię Glee, ale musiałby zagrać zupełnie inną postać, nawet jeśli oznaczałoby to zapuszczenie brody. Jak powiedział McHale Insiderowi:

„Nie wiem, czy Artie mógłby w nim być. Wiedząc to, co wiemy teraz, nie sądzę, żebym powinien grać postać na wózku inwalidzkim. Więc jeśli pozwolą mi wyrosnąć z brody i zagrać inną postać charakter, zrobię to”.

To nie pierwszy raz, kiedy McHale pyta, dlaczego przyjął tę rolę. Wcześniej powiedział w odcinku swojego podcastu Showmance z 2019 roku, który jest współgospodarzem z Jenną Ushkowitz, że „nie wiedział lepiej” w czasie castingu. Teraz widzi sytuację z drugiej strony.

„To nie mogło się wydarzyć dzisiaj. Ledwie udało się to cięcie, ponieważ nie wiedzieliśmy nic lepszego. Co sobie myśleliśmy? Nie mogę zagrać tej roli”.

Czy będzie restart Glee?

Telewizja 20

Kevin McHale dał jasno do zrozumienia, że ​​jest gotowy na powrót do Glee, ale tylko wtedy, gdy zagra kogoś innego niż Artie. Jeśli chodzi o Ushkowitza, ma ona również jeden warunek potencjalnego powrotu, jak mówi Insiderowi.

Czytaj także  Dave Chappelle przenosi ulubione programy Chappelle'a do House of the Dragon w SNL Sketch

„Patrzę na lidera. Ryan Murphy powiedział coś na ten temat w naszym podcaście, więc musisz posłuchać. Myślę, że gdyby można było to zrobić we właściwy sposób, zrobiłby to. Gwiazdy muszą się zrównać, aby coś, co ma sens, aby to zrobić, albo on tego nie zrobi. Na przykład, musi być uczciwość. Jeśli Ryan był w to zaangażowany, to znaczy, wtedy się nad tym zastanawiasz. Wtedy mówisz o możliwości zrobienia tego. W przeciwnym razie możesz mnie wykreślić”.

Czas pokaże, czy ponowne uruchomienie Glee kiedykolwiek dojdzie do skutku, ale na razie Ryan Murphy jest zajęty opowiadaniem historii o seryjnych mordercach w Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *