NBC

Nie jest niczym niezwykłym, że muzyka z programu telewizyjnego zyskuje wielu zwolenników i żyje poza programem, w którym występuje. Tak może być w przypadku duetu Kevina Bacona z Old 97’s, który zadebiutował jako część Świąteczna oferta specjalna Strażników Galaktyki. Piosenka „Here It Is Christmastime” natychmiast wprowadziła świąteczną melodię do specjalnej prezentacji Marvela na platformie Disney+. W ten weekend przeniosło się to do prawdziwego świata, kiedy Bacon i Old 97 występowali na żywo w Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Po występie James Gunn udostępnił na swoim koncie na Twitterze wideo, które, jak skomentował, sprawiło, że jego serce „urosło o trzy rozmiary”.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special dostarczyli genialny świąteczny dodatek MCU, stając się jednym z najwyżej ocenianych projektów Marvela w historii. Wśród wielu atrybutów Guardians Holiday Special dodanie ulubieńca fanów Kevina Bacona było przebłyskiem geniuszu, który opłacił się od dawna żart MCU i pozwolił aktorowi napiąć struny głosowe. Bacon niedawno mówił o dołączeniu do MCU jako fikcyjna wersja siebie i naprawdę cieszył się, że może się dobrze bawić. Powiedział:

„Słuchaj, uwielbiam robić takie rzeczy. Dla mnie filmy to gigantyczny plac zabaw. Ja mogę się bawić, a dorosły facet może po prostu wygłupiać się i dobrze się bawić. Traktuję tę pracę bardzo poważnie, ale w przypadku czegoś takiego jak „Guardians” czasami trzeba się zatrzymać i powiedzieć: „O kurde, to jest naprawdę fajne!”. Mam naprawdę, naprawdę zabawny występ”.

Czy James Gunn będzie na haju ze Strażnikami Galaktyki Vol 3?

Strażnicy Galaktyki 3 studia Marvela

James Gunn miał całkiem bezbłędną pracę z Marvel Studios. The Guardians of the Galaxy Holiday Special dostarczył jedne z jego najlepszych recenzji, a teraz pytanie brzmi, czy Gunn może zakończyć swoją doskonałą passę ze Guardians of the Galaxy Vol.3. Niedawno wydany pierwszy zwiastun filmu, który ma się ukazać latem przyszłego roku, stanowi zabawne, pełne akcji, ale bardzo emocjonalne zakończenie trylogii Strażników Galaktyki. Gunn powiedział wcześniej o swoim ostatnim filmie Guardians:

Czytaj także  Doom Patrol to End With Current Fourth Season on HBO Max

„Tom. 3 ma wiele zabawnych i głupkowatych rzeczy ze Strażników, ale jest też niesamowicie emocjonalny. To koniec historii dla tej grupy Strażników, więc było wokół tego wiele emocji. Często było bardzo poważnie. Wszyscy aktorzy bardzo się starali, zwłaszcza Chris Pratt. To było ciężkie. Dużo cz. 3 to powrót do początku, abyśmy naprawdę mogli zobaczyć koniec. Widzimy znaczenie charakteru Rocketa i tego, kim on jest. Było dla mnie po prostu ważne, żeby to zadziałało i żebym zrobił wszystko, co w mojej mocy, dla dobra tych postaci i dla fanów. Więc włożyłem w to wszystko”.

Każde wydanie Marvela wiąże się z oczekiwaniem, że będzie lepsze i większe niż poprzednie. Guardians of the Galaxy Vol.3 może zapewnić Jamesowi Gunnowi jego idealne zakończenie Marvela, nawet jeśli oznacza to, że nie będzie szczęśliwego zakończenia dla całego zespołu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *