Kelly Reilly udaje się ukraść każdą scenę, w której występuje jako Beth Dutton w Yellowstone. Aktorka gra jedyną córkę w rodzinie Duttonów i zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać ranczo ojca w całości. „To jedyna stała w życiu. Zbudujesz coś, co warto mieć, ktoś spróbuje to zabrać” — mówi postać grana przez Kevina Costnera, John Dutton, w sezonie 2. Niestety, słowa te były prawdziwe przez cztery sezony, jak rodzina może Wydaje się, że unikasz kłopotów.

Beth jest w centrum tego wszystkiego, osobiście zajmując się większością pretendentów, którzy chcą przejąć Yellowstone, choć nie było to łatwe. Podczas finału sezonu 3 do biura Beth zostaje wysłana bomba i chociaż ona przeżywa, zostaje ciężko ranna. To tylko jeden z kilku problemów, z jakimi borykała się postać, a Reilly mówi, że w sezonie 5 czeka ją o wiele więcej. Aktorka niedawno usiadła z Entertainment Weekly przed premierą piątego sezonu i dała fanom kilka rzeczy, na które mogą czekać .

„W tym sezonie widać, że wszystko zbliża się do punktu kulminacyjnego. Walka nadchodzi ze wszystkich stron. Beth jest bardziej dzikim zwierzęciem w tym sezonie niż kiedykolwiek. Kiedy czytałem scenariusze, pomyślałem [that] może po raz pierwszy boi się, że przez to to straci [her dad]. To mroczna, brutalna i desperacka rzecz – zdobywanie władzy, jej utrata, obrona i walka. Jest krwawy, a czasami piękny w tym, jak łamie ich do ich rdzenia”.

Fani zobaczą powrót Kevina Costnera (John Dutton), Luke’a Grimesa (Kayce Dutton), Wesa Bentleya (Jamie Dutton) i Cole’a Hausera (Rip Wheeler) podczas premiery 5 sezonu Yellowstone dla Paramount 13 listopada.

Yellowstone’s Prequel, 1923, pojawia się w Paramount wkrótce po sezonie 5

Paramount+

Yellowstone szybko stał się odnoszącą sukcesy franczyzą od czasu debiutu serialu w 2018 roku. Spinoff zatytułowany 1883 pojawił się w grudniu 2021 roku, otrzymując fantastyczne recenzje krytyków i widzów. Teraz twórca Taylor Sheridan będzie kontynuował prequele Yellowstone w najnowszej serii, 1923.

Czytaj także  Rick & Morty Fans Want Danny Devito & Charlie Day to Take Over as the Voices of the Titular Duo

W serialu występują Harrison Ford i Helen Mirren w głównych rolach Jacoba i Cary Dutton. Brandon Sklenar, Darren Mann, Michelle Randolph, James Badge Dale i Marley Shelton dopełniają obsadę prequelu. Oficjalne streszczenie za rok 1923 brzmi: „Duttons stoją przed nowym zestawem wyzwań na początku XX wieku, w tym ekspansją Zachodu, prohibicją i Wielkim Kryzysem”.

Wygląda na to, że 1923 to kolejna nagrodzona pozycja w serii Yellowstone, dająca widzom coś, na co mogą czekać, gdy druga połowa sezonu 5 nadal się rozwija. Yellowstone wyemituje siedem odcinków pierwszej części sezonu, która zakończy się 18 grudnia. Premiera 1923 odbędzie się tego samego wieczoru, wyłącznie w Paramount+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *