Gwiazda Matrixa i John Wick, Keanu Reeves, zagrają w kolejnym filmie z 22 Jump Street i gwiazdą Don’t Look Up, Jonah Hill. W tajemniczym projekcie, zatytułowanym Outcome, Hill stanie za kamerą jako reżyser, a Reeves będzie teraz głównym bohaterem filmu.

Ujawniony dzięki uprzejmości Deadline, Outcome został napisany przez Jonaha Hilla i Ezrę Woodsa i zostanie wyprodukowany przez sztandar Hill’s Strong Baby. Szczegóły fabuły są obecnie trzymane w tajemnicy, ale sama wiedza, że ​​Jonah Hill wyreżyseruje Keanu Reevesa, powinna wystarczyć, aby zarówno publiczność, jak i oferenci byli podekscytowani, gdy studia i streamerzy otrzymają szansę na zakup praw do dystrybucji projektu.

Jonah Hill jest znany głównie z ról komediowych, takich jak Superbad, Forgetting Sarah Marshall, Get Him to the Greek, This is the End, 21 Jump Street i jego kontynuacja, 22 Jump Street. Aktor zadebiutował jako reżyser w 2018 roku komediowym dramatem Mid90s, w którym występują Sunny Suljic, Lucas Hedges i Katherine Waterston. skateboardzistów, mieszkając w Los Angeles w latach 90.

Film został dobrze przyjęty przez krytyków, a Hill miał wyreżyserować nadchodzący dokument Stutz, który szczegółowo opisuje rozmowy między znanym psychiatrą Philem Stutzem a samym Hillem.

Keanu Reeves po raz pierwszy powróci jako John Wick w przyszłorocznym John Wick: Rozdział 4

Lionsgate

Przed połączeniem sił z Jonah Hillem, ukochany aktor Keanu Reeves ponownie wcieli się w jedną ze swoich najbardziej kultowych ról, powracając jako niepowstrzymany zabójca John Wick w John Wick: Rozdział 4. W kontynuacji John Wick odkrywa drogę do pokonania Wysokiego Stołu. Ale zanim będzie mógł zdobyć wolność, Wick musi stawić czoła nowemu wrogowi z potężnymi sojuszami na całym świecie i siłami, które zamieniają starych przyjaciół we wrogów. Teraz, gdy cena za jego głowę stale rośnie, John Wick: Rozdział 4 pokazuje, jak Wick podejmuje walkę z globalnym High Table, szukając najpotężniejszych graczy w półświatku, od Nowego Jorku, przez Paryż, Osakę, aż po Berlin.

Czytaj także  Devotion Filmmakers przekażą zyski ze sprzedaży biletów na fundusz stypendialny dla dzieci weteranów marynarki wojennej

John Wick: Rozdział 4 ponownie połączy Keanu Reevesa z jego współpracownikiem z Matrixa, Laurence Fishburne, który uważa, że ​​nadchodząca kontynuacja jest jak dotąd najlepszą. „Numer cztery będzie… szczerze mówiąc, kiedy to przeczytałem, pomyślałem, że to jest najlepsze… po prostu było” — oświadczył aktor. „Sposób, w jaki się otwiera, jest 3 lub 4 naprawdę niesamowitymi stałymi fragmentami, które są po prostu jak, wow. Są nowe postacie, w szczególności jedna, która jest bardzo zabawna. Cóż, właściwie trójka to szalona zabawa i tak, wiesz, muszę znowu w tym być. Powrócę z martwych”.

W rolach głównych Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick, Donnie Yen, Shamier Anderson, Rina Sawayama, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Scott Adkins i Clancy Brown, John Wick: Rozdział 4 ma zostać wydany 24 marca 2023 r. , przez Lionsgate.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *