Lucasfilm spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Podczas gdy Ke Huy Quan nie pojawi się w nadchodzącej kontynuacji Indiana Jones and the Dial of Destiny, fani nie powinni odliczać powrotu Short Round. W tej chwili piąty film Indiany Jonesa ma trafić do kin w czerwcu, a pojawienie się filmu oznacza koniec ery. Harrison Ford powiedział, że film będzie oznaczał jego ostatni występ jako Indy, chociaż krążyły plotki, że seria może zostać rozszerzona o potencjalne spin-offy.

Jednym z pomysłów, który może dobrze trafić z fanami, byłby powrót Quana jako Short Round w jego własnej serii spinoffów. Były dziecięcy gwiazdor, który rozpoczął karierę aktorską w filmie Indiana Jones i Świątynia Zagłady, ostatnio ponownie znalazł się w centrum uwagi po uznanym występie w Wszystko wszędzie i na raz. Teraz bardziej popularny niż kiedykolwiek, Quan został zapytany w podcastie Happy Sad Confused (przez Variety), czy byłby gotów ponownie odwiedzić Short Round z serią spinoffów Indiany Jonesa, i oto, co miał do powiedzenia.

„Uwielbiam postać z Short Round. Jest zabawny, odważny i ratuje tyłek Indy’ego. Jeśli Disney lub Lucasfilm kiedykolwiek przyjdą do mnie i powiedzą:„ Chcemy zrobić spin-off Short Round ”, jestem tam, stary! tę postać tak bardzo i byłoby po prostu niewiarygodne wrócić do niej po tylu latach”.

Na razie fani mogą tylko spekulować, co mogło się stać z Short Round. Poproszony o rozważenie, czy postać może być dorosła prawie cztery dekady później, Quan mówi, że jest tam z resztą z nas i zastanawia się nad tym samym, choć łatwo mu wyobrazić sobie, że Shourt Round pracuje teraz jako archeolog, biorąc pod uwagę jego związek z Indym.

„Nie mam pojęcia, gdzie on jest. Twoje przypuszczenia są równie dobre jak moje. Tylko dlatego, że tak bardzo opiekuje się Indy, nie zdziwiłbym się, gdyby był archeologiem”.

Czytaj także  Daredevil: Born Again Signs on Arrowverse Writers Jill Blankenship and Grainne Godfree

Ke Huy Quan ponownie spotkał się z Harrisonem Fordem

Krótka runda Najważniejsze zdjęcia

Być może Indiana Jones i Short Round mogą nie być widziani razem na dużym ekranie, ale za kulisami Ford i Quan niedawno ponownie się spotkali. W zeszłym roku ta dwójka spotkała się ponownie na wystawie D23 Expo, gdzie Ford promował Indianę Jonesa i Tarczę Przeznaczenia, podczas gdy Quan był obecny przy Everything Everywhere All at Once. Obaj zrobili razem kilka zdjęć i najwyraźniej zaczęli od miejsca, w którym przerwali 38 lat temu.

„Kocham cię, Indy”. Indiana Jones i Short Round spotkali się ponownie po 38 latach” – powiedział Quan, udostępniając zdjęcia na Instagramie.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *