Netflix zadebiutuje z nową serią dramatów o napadach Kaleidoscope na początku nowego roku, a przed premierą odsłonięto mnóstwo zdjęć z pierwszego spojrzenia. Zdjęcia przedstawiają Giancarlo Esposito i innych członków obsady antologii, którzy planują napad, który przygotowywali przez 25 lat. Każdy odcinek serialu rozgrywa się w innym momencie, służąc jako element układanki, oferując tylko część historii, dopóki widzowie nie dotrą do końca. Poszukaj programu, który pojawi się 1 stycznia.

Spójrz na pełnowymiarowe wersje obrazów Kalejdoskopu poniżej.

Seria, wcześniej zatytułowana Jigsaw, została stworzona przez Erica Garcię. Wraz z Esposito, który jest dobrze znany z ról w innych serialach, takich jak The Mandalorian i Better Call Saul, w serialu występują Rufus Sewall (The Pale Horse), Paz Vega (Rambo: Last Blood), Tati Gabrielle (You), Rosaline Elbay ( Ramy), Peter Mark Kendall (Amerykanie), Jai Courtney (The Suicide Squad) i Niousha Noor (Here and Now).

Kaleidoscope jest luźno oparty na prawdziwej historii, w której obligacje o wartości 70 miliardów dolarów zniknęły w centrum Manhattanu podczas huraganu Sandy. Esposito gra Leo Papa, znanego również jako The Mastermind i przywódcę grupy, która knuje ostateczny napad pokazany w serialu. Postać jest opisywana jako „bystra, intensywna i zdeterminowana, z umysłem inżyniera i skrupulatnym dbaniem o szczegóły”. Grupa postaci obejmuje również przemytnika (Kendall), specjalistę od broni (Vega), eksperta od materiałów wybuchowych (Elbay), włamywacza do sejfów (Courtney) i kierowcę (Jordan Mendoza). Na ich drodze jako korporacyjny zespół ds. Tymczasem w sprawę zaangażowanych jest dwóch agentów: Driven Agent (Noor) i Partner (Bubba Weiler).

W Kalejdoskopie każdy odcinek służy jako element układanki

Netflixa

To od widzów zależy, jak dokładnie chcą doświadczyć serialu. Można go oglądać w kolejności, w jakiej są wymienione, chociaż przeskakuje to do różnych punktów w czasie sprzed napadu. Widzowie mogą również rozpocząć od odcinka, który sięga najdalej w czasie i obejrzeć je w kolejności wydarzeń, które mają miejsce w historii. Netflix udostępnił również tytuły odcinków nowej serii, które przedstawiają się następująco:

  • „Żółty: 6 tygodni przed napadem”
  • „Zielony: 7 lat przed napadem”
  • „Niebieski: 5 dni przed napadem”
  • „Violet: 24 lata przed napadem”
  • „Pomarańczowy: 3 tygodnie przed napadem”
  • „Czerwony: poranek po napadzie”
  • „Różowy: 6 miesięcy później”
  • „White: The Heist” – epicki finał historii.
Czytaj także  Pedro Pascal Spoofs The Last of Us to Tease SNL Debut

Reżyserami serialu są Russell Fine, Everardo Gout, Mairzee Almas i Robert Townsend. Garcia był pisarzem obok Evana Endicotta, Josha Stoddarda, Ning Zhou, Kalena Egana, Kate Barnow i Garretta Lernera. Producentami wykonawczymi Kaleidoscope są Russell Fine wraz z Fredem Bergerem, Brianem Kavanaugh-Jonesem i Justinem Levy z Automatik Entertainment; Ridley Scott, David W. Zucker, Jordan Sheehan i Clayton Krueger ze Scott Free Productions; i Garretta Lernera.

Kaleidoscope rozpocznie transmisję strumieniową 1 stycznia 2023 r. Możesz zajrzeć za kulisy serialu poniżej, dzięki uprzejmości Netflix na YouTube.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *