Obrazy Buena Vista

Podczas gdy The Princess Diaries 3 może być w pracach Disneya, nie spodziewaj się zobaczyć Julie Andrews w Threequel. Niedawno pojawiły się doniesienia, że ​​trwają prace nad trzecią częścią serii Pamiętników Księżniczki, a scenariusz napisała Aadrita Mukerji (Supergirl, Reacher). Chociaż nie zawarto jeszcze żadnych umów z Anne Hathaway na powrót, doniesiono, że celem było zaangażowanie jej w ponowne wcielenie się w rolę królowej Mii. Ale co z poprzednim władcą, Clarisse Renaldi z Andrewsa?

Najwyraźniej minęło zbyt dużo czasu, aby Andrews mógł czuć się dobrze z potencjalnym powrotem do trzeciego filmu. W nowym wywiadzie dla Access Hollywood, Andrews odniosła się do ostatnich doniesień na temat The Princess Diaries 3. Zapytano ją, czy powrót może być w kartach, ale nie czuje, że byłby dobry powód, by wrócić teraz, kiedy jest o wiele starsza. Andrews zauważa, że ​​wkrótce po premierze drugiego filmu w 2004 roku mówiono o 3-quelu, ale ten czas minął.

„Myślę, że wiemy, że prawdopodobnie nie będzie to możliwe. Mówiono o tym bardzo krótko po tym [the second sequel] wyszedł, ale teraz, ile lat minęło od tego czasu? A ja jestem o tyle starsza, a Annie, księżniczka lub królowa, jest o wiele starsza. I nie jestem pewien, gdzie miałby unosić się lub biec”.

Zanim wiadomość o kontynuacji została ujawniona, Andrews rozmawiał wcześniej z THR o możliwości powrotu. Nazywając ten pomysł „uroczą myślą”, Andrews wyraźniej stwierdziła, że ​​minęło zbyt dużo czasu, że po prostu nie jest zainteresowana robieniem czegokolwiek innego z tą postacią. Z tego czerwcowego wywiadu:

„Myślę, że teraz byłoby za późno, aby to zrobić. Mówiono o kontynuacji wiele, wiele lat temu. Ale nie sądzę, aby kiedykolwiek do tego doszło. I wtedy Garry nas opuścił. [Marshall died in 2016.] [For] zwłaszcza ja, to już za daleko, żeby do tego wracać. To piękna myśl, ale nie wydaje mi się, żeby była możliwa”.

Czytaj także  Noah Schnapp's New Thriller The Tutor Gets Official Trailer

Pamiętniki księżniczki 3: Czy Mia powróci?

Anne Hathaway życzy pamiętnikom księżniczki słodkich 16. urodzin

Julie Andrews wydaje się dość jasna, że ​​nie jest zainteresowana powrotem do The Princess Diaries 3. Oczywiście umysły zawsze mogą się zmienić, ale fani prawdopodobnie nie powinni spodziewać się pojawienia się byłej królowej Mii. Dobrą wiadomością dla tych, którzy mają nadzieję na powrót Anne Hathaway jest to, że była bardziej otwarta na ten temat, gdy pytano ją o taką możliwość w wywiadach. Miała jednak nadzieję, że jeśli tak się stanie, zaangażuje Andrewsa. Jak powiedziała Entertainment Tonight w październiku:

„Chciałbym więcej niż zabawić to, ciągnę za to. Jeśli jest jakiś sposób, aby zaangażować Julie Andrews, myślę, że byśmy to zadziałali. Udalibyśmy się tam, gdzie była, postawilibyśmy za nią zielony ekran i po prostu zrobilibyśmy to się stało.”

The Princess Diaries 3 nie otrzymał jeszcze daty premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *