Ostrzeżenie! Zawiera spoilery dotyczące rozdziału 213 Jujutsu Kaisen! Jujutsu Kaisen, wkraczając w grę końcową, ujawnił nową formę Sukuny i jest ona całkowicie przerażająca. Podczas gdy manga miała różnych głównych antagonistów, w tym skaczącego po ciele czarownika Kenjaku, Sukuna zawsze był przedstawiany jako ostateczny czarny charakter w tej historii. A teraz mangaka Gege Akutami demonstruje powód tego.

W rozdziale 212 Sukuna przejął kontrolę nad ciałem Itadori, aby przenieść się do ciała Megumi. Ale rozdział 213 ujawnia przerażające konsekwencje tego przeniesienia. Ponieważ duch Megumi został złamany, widząc, jak jego siostra jest opętana przez innego starożytnego czarownika, Sukuna ma nad nim pełną kontrolę, w przeciwieństwie do Itadori. Ponadto, ponieważ Megumi ma przeklętą technikę, Sukuna może użyć tej techniki dla siebie w Jujutsu Kaisen, co robi, przywołując gigantyczną wersję Nue. Chociaż wszystko to stanowi przerażające wzmocnienie dla Sukuny, najbardziej przerażający aspekt jego nowego statku zostaje ujawniony na końcu rozdziału. Po tym, jak Hana próbuje usunąć go z ciała Megumi, udaje, że jej sztuczka zadziałała tylko po to, by się do niej zbliżyć i przekształcić jego głowę w gigantyczne usta, aby spróbować ją zjeść. Ten panel jest jednym z najstraszniejszych paneli w całej serii i pokazuje pełny potencjał nowej formy Sukuny.

Nowa forma Sukuny dowodzi, że jest najstraszniejszym złoczyńcą Jujutsu Kaisena

Sukuna próbuje zjeść Hanę

Kiedy uwięziony w ciele Itadori, Sukuna nadal był niezwykle potężny, ale jego działania były ograniczone. Nie mógł przejąć kontroli nad Yuji do woli, a nawet wiążąca przysięga, którą złożył Sukuna, która umożliwiła mu przejęcie kontroli nad ciałem Yuji w Jujutsu Kaisen, wiązała się z poważnymi ograniczeniami. Jednak za każdym razem, gdy przejmował pełną kontrolę, pokazywał, dlaczego jest uważany za jedną z najpotężniejszych postaci w serii. Kiedy przejął kontrolę nad Yuji w wątku Shibuya Incident, był w stanie z łatwością zniszczyć inne potężne klątwy, takie jak Jogo, a nawet był w stanie pokonać ostateczne wezwanie Megumi, Mahoragę.

Czytaj także  Jujutsu Kaisen's Version of Vision is Much More Powerful

Biorąc pod uwagę, że Sukuna był już tak potężny, gdy był uwięziony w Yuji, teraz, gdy jest jeszcze silniejszy, może być jak dotąd najpotężniejszym wrogiem w serii. Jeśli może przekształcić całe swoje ciało, tak jak zrobił to w ostatnim panelu, może również mieć moce podobne do Mahito, jednego z najlepszych złoczyńców Jujutsu Kaisen. Jeśli pożre Hanę, może w jakiś sposób zdobyć jej moce, czyniąc go jeszcze bardziej absurdalnie silnym. Mimo to, być może najbardziej przerażającą konsekwencją jego nowego ciała jest to, że aby go pokonać, Yuji i jego sojusznicy prawdopodobnie będą musieli zabić również Megumi.

Sukuna opętana przez Megumi źle wróży bohaterom Jujutsu Kaisen

Sukuna używa Techniki Megumi w Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen nie jest obcy zabijaniu niektórych swoich najpopularniejszych postaci, więc potencjalna śmierć Megumi jest bardzo prawdopodobna. Ale aby pokonać nową, potężniejszą formę Sukuny i uniemożliwić mu realizację jego złych planów, jest to godne poświęcenie. Bez względu na to, jak bohaterowie pokonają Sukunę, jego nowa forma jest znakiem, że końcowa gra mangi będzie prawdopodobnie najbardziej brutalną i najdzikszą jak dotąd historią Jujutsu Kaisen.

Więcej: Najbardziej przerażające jutsu Naruto jest jeszcze bardziej przerażające w Jujutsu Kaisen

Rozdział 213 Jujutsu Kaisen jest dostępny w Viz Media.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *