Jonathan Bennett ma nadzieję na ponowne spotkanie na ekranie ze swoją współpracowniczką Mean Girls, Lindsay Lohan. Obaj grali w kultowym filmie z 2004 roku, Aaron Samuels i Cady Heron. Podczas rozmowy z LUDZIAMI podczas wydarzenia Hallmark’s Countdown to Christmas, Bennett opowiedział o swoim pragnieniu współpracy z aktorką:

„Moim marzeniem i celem jest nakręcenie świątecznego filmu z Lohanem i odnowienie kontaktów na święta. Myślę, że byłoby to bardzo zabawne”.

Bennett, który pojawił się w wielu świątecznych filmach w sieci Hallmark, również żartobliwie powitał Lohana w gatunku filmowym, dodając:

„Jako samozwańczy król Bożego Narodzenia, z moim autorytetem, łaskawie witam Lindsay Lohan w świecie świątecznych filmów i niniejszym ogłaszam ten rok, bożonarodzeniowym rokiem Lindsay Lohan”.

Bennett przejdzie do historii w sieci w przyszłym miesiącu, kiedy premiera The Holiday Sitter będzie miała miejsce 11 grudnia. Jest to pierwszy film Hallmarka, w którym głównymi bohaterami są pary tej samej płci. Bennett pojawił się także w The Christmas House w 2020 roku i był to pierwszy film sieci, w którym para gejów wystąpiła jako drugoplanowa obsada. W następnym roku ponownie wcielił się w swoją rolę w sequelu The Christmas House .

Podczas gdy Lohan nie odpowiedziała na świąteczne życzenie Bennetta, niedawno powiedziała Extra, że ​​byłaby otwarta na kontynuację lub restart Mean Girls:

„Od zawsze mówię tak, więc czuję się jak zdarta płyta. Rzecz w tym, że to takie trudne [because] „Wredne dziewczyny” są tak dobre, jakie są. To jest jak: „Naprawdę chcesz z tym zadzierać?” Ale nigdy nie wiesz.”

Bennett nie jest jedynym byłym współpracownikiem Lohan, który chce ponownie pracować z aktorką. Jamie Lee Curtis, która w 2003 roku zagrała razem z aktorką w filmie Zakręcony piątek, wyraziła pragnienie kontynuacji. Curtis, która pojawi się w Disney’s Haunted Mansion w przyszłym roku, niedawno powiedziała, że ​​ona i Lohan rozmawiają z Disneyem na temat kontynuacji. W filmie Curtis i Lohan wcielają się w matkę i córkę, które zamieniają się ciałami i są zmuszone przyjąć swoje postacie, dopóki nie znajdą sposobu, by się z powrotem zamienić.

Czytaj także  Director Matt Shakman Reflects on Why Fantastic Four is the Perfect Film for Him

Filmowy powrót Lindsay Lohan

Netflixa

Po przerwie Lohan niedawno powróciła do aktorstwa w filmie Netflix Falling for Christmas. Podczas gdy aktorka występowała gościnnie w wielu serialach na przestrzeni lat, świąteczny film jest jej pierwszą główną rolą od czasu jej roli w 2013 roku w Kaniony Paula Schradera. W Falling for Christmas Lohan gra Sierrę Belmont, zaręczoną dziedziczkę, która cierpi na amnezję w wyniku wypadku na nartach. Przystojny właściciel loży, grany przez Chorda Overstreeta, pomaga Sierrze dojść do siebie. W trakcie tego procesu oboje zaczynają rozwijać do siebie uczucia.

Falling for Christmas miał swoją premierę w tym miesiącu i miał wysoką oglądalność na streamerze, ale krytyczny odbiór był mniej przychylny. W filmie występują także George Young, Jack Wagner i Olivia Perez.

Lohan zagra także w Irish Wish Netflixa w ramach umowy partnerskiej obejmującej dwa obrazy ze streamerem. W tym filmie, którego premiera zaplanowana jest na 2023 rok, Lohan zagra Maddie, kobietę, która w dniu swojego ślubu znajduje się w ciele swojej najlepszej przyjaciółki.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *