The Mandalorian ma powrócić 1 marca 2023 r., a showrunner Jon Favreau podzielił się ekscytującymi szczegółami na temat tego, czego możemy się spodziewać. Favreau i Dave Filoni pojawili się na imprezie CCXP w Brazylii za pośrednictwem łącza wideo, aby zapowiedzieć, co czeka ich w trzecim sezonie serialu.

Na początek Favreau obiecał „znacznie większy zakres” dla serii. Zasugerował również, że sezon ujawni więcej o tytułowej postaci, o czym fani spekulowali od czasu pierwszej emisji serialu.

„Powiem, że zakres tego jest coraz większy, mamy naprawdę fajne bitwy kosmiczne, mamy wielu Mandalorian, mamy planetę Mandalore, o której mówiliśmy od dłuższego czasu”.

Kolejną rzeczą, o której wspomniał Favreau, była możliwość powrotu postaci z wcześniejszych sezonów. To ekscytująca perspektywa, ponieważ poprzednie sezony wypełniły wszechświat fascynującymi postaciami, a niektóre potencjalne crossovery byłyby niesamowite. Pojawiły się występy uznanych postaci z Gwiezdnych Wojen, takich jak Ahsoka Tano z Wojen Klonów, a także występy Boby Fetta, Bo-Katan Kryze i wielu innych. Więc jeśli te postacie spotkają się na wielką chwilę w sezonie 3, może to być naprawdę wyjątkowa okazja dla fanów Gwiezdnych Wojen na całym świecie.

„Widzimy kulturę Mandalorian, a wielu wspaniałych aktorów, których widzieliście w poprzednich sezonach, powraca, a zobaczycie, jak wszyscy pracują razem w tym serialu. To był bardzo ambitny sezon, wielu naszych reżyserów wróciliśmy, mamy bardzo doświadczony zespół, który pracuje razem od dłuższego czasu i myślę, że wielu ludziom spodoba się to, co mamy w zanadrzu”.

Jon Favreau zapowiada „Więcej niespodzianek” w trzecim sezonie The Mandalorian

Jon Favreau ujawnił również, że więcej niespodzianek odegra znaczącą rolę w fabule. Grogu pod koniec pierwszego odcinka pierwszego sezonu i Luke Skywalker pod koniec drugiego sezonu to dwa przykłady dobrze strzeżonych tajemnic. Dodał, że „Nie wszystko będzie wielką niespodzianką, ale co tydzień powinno wydarzyć się coś nieoczekiwanego i taki jest pomysł posiadania serializowanego programu telewizyjnego, w którym w porównaniu z filmem każdy może zobaczyć rozdział, wszyscy o tym rozmawiają i zgaduje, co będzie dalej. Mam nadzieję, że każdy tydzień będzie jak otwieranie świątecznego prezentu z nowymi niespodziankami”.

Czytaj także  Środa: Obrazy zza kulis ujawniają sposób animacji

Wygląda na to, że fani mogą spodziewać się jeszcze bardziej imponujących efektów i efektów wizualnych w trzecim sezonie The Mandalorian, a także bardziej rozbudowanej historii. A biorąc pod uwagę osiągnięcia Favreau, nie ma powodu, by nie ufać, że dotrzyma swoich obietnic. Trzeci sezon Mandalorian będzie miał swoją premierę 1 marca 2023 roku na platformie Disney+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *