hulu

Fani wyrazili konsternację z powodu anulowania przez Hulu nowego serialu komediowego Reboot po zaledwie jednym sezonie. Premiera na Hulu we wrześniu, Reboot opowiada historię obsady sitcomu, która zostaje ponownie zebrana w celu ponownego uruchomienia ich wcześniej odwołanego programu. Wśród nich jest Johnny Knoxville, który był częścią obsady, grając rolę fikcyjnego aktora serialu komediowego Claya Barbera.

Ponieważ serial był hitem wśród widzów, zbierał pozytywne recenzje i debiutował z dużą oglądalnością, fani spodziewali się odnowienia Reboot. Zamiast tego Hulu zepsuł program w tym tygodniu, oszałamiając obsadę wraz z fanami. Knoxville otworzył się na temat wiadomości w poście na Instagramie, kwestionując, jak to się mogło stać pomimo sukcesu programu. Następnie uderza w Hulu za tak szybką rezygnację z programu, wyrażając nadzieję, że inny streamer go odbierze.

„Z ciężkim sercem mówię, że pomimo świetnych recenzji i nominacji do nagrody krytyków, Hulu nie wybrał Reboot nawet na drugi sezon” – mówi Knoxville w poście na Instagramie. „Całkiem niewiarygodne. Praca nad tym serialem była jednym z największych wydarzeń w moim życiu i chciałem podziękować Steve’owi Levitanowi i całej gwiezdnej obsadzie za umożliwienie mi bycia częścią tego programu”.

Kontynuuje: „To jeszcze nie koniec, ponieważ mamy tendencję do rozglądania się i mamy nadzieję, że znajdzie dom ze studiem, które wierzy i wie, jak właściwie wspierać nowy program w miarę jego rozwoju”.

Czy ponowne uruchomienie będzie dostępne w innych miejscach?

Uruchom ponownie na Hulu hulu

Dopiero okaże się, czy Reboot zostanie odebrany na innej platformie streamingowej, ale ponieważ program jest sprzedawany innym potencjalnym nabywcom, istnieje duża szansa, że ​​​​tak się stanie. Twórca i showrunner Steve Levitan powiedział w zeszłym roku, że już rozmawiano o tym, jak kontynuować historię po pierwszym sezonie i drażnił się, co by się stało, gdyby serial miał zostać odnowiony.

Czytaj także  The Hicks Mock Movie Tropes in the Cold Open for Season 11 of Letterkenny

„Właściwie już zaczęliśmy o tym rozmawiać” – powiedział Levitan w październiku za pośrednictwem Entertainment Weekly. „Podczas finału było wiele piłek w powietrzu, a pierwszą rzeczą do zrobienia jest upewnienie się, że wszystkie wylądują w fascynujący i zabawny sposób. Ale to niesamowite, jak szybko świat się rozszerzył, jest wiele do odkrycia. „

Dodał: „Myślę, że w sezonie 2 przejdziemy do premiery serialu i wszystkiego, co się z tym wiąże. Jako ktoś, kto właśnie przeszedł przez premierę, mam nowe rzeczy do zagłębienia się w to, jak to jest w w tym dniu i wieku, aby rozpocząć program, kiedy cały świat będzie mógł go komentować. To dość fascynujący czas. To jedna z rzeczy, o których będziemy rozmawiać ”.

Oprócz Johnny’ego Knoxville’a w serialu występują Keegan-Michael Key, Rachel Bloom, Calum Worthy, Krista Marie Yu, Judy Greer i Paul Reiser.

Możesz transmitować pierwszy sezon Reboot w Hulu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *