Nadchodzący spin-off Johna Wicka, Ballerina, będzie przedstawiał wielką bitwę między szukającą zemsty tancerką baletową Any de Armas a kochającym psy zabójcą Keanu Reevesa, ujawnił de Armas. Drażniąc sekwencję podczas niedawnego występu w The Tonight Show z Jimmym Fallonem, aktorka, która poprowadzi projekt spin-off, nazwała sekwencję akcji „trudną” i ujawniła, że ​​para będzie wymieniać ciosy podczas wydarzeń w Ballerina.

„Byliśmy w Pradze kręciliśmy przez cztery miesiące. Został nam jeszcze jeden miesiąc. A ja cierpię. Wiesz, moje ciało, moje plecy, wszystko mnie boli. Narzekam, boli mnie, Jestem posiniaczony. Bond miał piętnaście minut. To cały film, inny poziom. Ale któregoś dnia Keanu i ja ćwiczyliśmy naszą bardzo trudną scenę kaskaderską, a ten człowiek po prostu toczy się, rzuca mną i robi szalone akrobacje. I Jestem jak – nie mogę już narzekać. Bo on to robi! On naprawdę jest najlepszy.

Oczywiście de Armas nie mógł powstrzymać się od pochwał Keanu Reevesa, drażniąc się z sekwencją, nazywając ukochanego aktora „najlepszym”. Uczucie, które wydaje się podzielać każdy, kto kiedykolwiek pracował z gwiazdą Johna Wicka, a nawet ją spotkał.

Wyreżyserowany przez reżysera Total Recall i Die Hard 4, Lena Wisemana, Ballerina będzie rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z John Wick: Chapter 3 – Parabellum i nadchodzącym John Wick: Chapter 4, przedstawiając gwiazdę No Time to Die Ana de Armas jako baletnicę-zabójczynię imieniem Rooney. W prawdziwym stylu Johna Wicka Ballerina podąża za Rooneyem, gdy próbuje dopaść zabójców, którzy zabili jej rodzinę. Tak więc, biorąc pod uwagę, że Rooney i Wick dojdą do bójki, czy Baba-Jaga była jednym z odpowiedzialnych za to zabójców?

Obok Ana de Armas i Keanu Reeves, Ballerina zobaczy Iana McShane’a ponownie wcielającego się w rolę Winstona Scotta, właściciela hotelu Continental, obok Lance’a Reddicka jako Charona, konsjerża w hotelu Continental, oraz Anjelicę Huston jako „Reżysera”. Reszta obsady to Gabriel Byrne (The Usual Suspects, Hereditary), Norman Reedus (The Walking Dead) i Catalina Sandino Moreno (From, Maria Full of Grace).

Czytaj także  Emma Thompson Joins Brian Kirk Action Thriller The Fisherwoman

John Wick: W rozdziale 4 Keanu Reeves zmierzy się z wysokim stołem

Lionsgate

Tymczasem w John Wick: Chapter 4 Keanu Reeves ponownie szuka zarówno przetrwania, jak i zemsty po odkryciu ścieżki prowadzącej do pokonania Wysokiego Stołu. Ale zanim będzie mógł zdobyć wolność, Wick musi stawić czoła nowemu wrogowi z potężnymi sojuszami na całym świecie i siłami, które zamieniają starych przyjaciół we wrogów. Ponieważ cena za jego głowę stale rośnie, John Wick: Rozdział 4 pokazuje, jak Wick podejmuje walkę z globalnym High Table, szukając najpotężniejszych graczy w półświatku, od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

Wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego i napisany przez Shaya Hattena i Michaela Fincha, John Wick: Rozdział 4, w rolach głównych Keanu Reeves, Donnie Yen jako Caine, Bill Skarsgård jako The Marquis de Gramont, Laurence Fishburne jako The Bowery King, Hiroyuki Sanada jako Shimazu, Shamier Anderson jako Tracker, Lance Reddick jako Charon, Rina Sawayama jako Akira, Scott Adkins jako Killa i Ian McShane jako Winston Scott, a także Clancy Brown, Marko Zaror i Natalia Tena.

John Wick: Rozdział 4 ma zostać wydany przez Lionsgate 24 marca 2023 r. Ballerina nie ma jeszcze daty premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *