Lionsgate/IGN

W oczekiwaniu na zapowiedziany w tym tygodniu zwiastun długo oczekiwanego filmu akcji, John Wick: Rozdział 4, odsłonięto nowy plakat kontynuacji. Ujawnione dzięki uprzejmości IGN najnowsze spojrzenie na Johna Wicka: w rozdziale 4 Keanu Reeves ponownie ubrany w buty i gotowy do wojny, gdy stoi z bronią w ręku w środku Paryża. Możesz sprawdzić nowy plakat Johna Wicka: Rozdział 4 poniżej.

Plakat dalej drażni świat, w którym Wick wyruszy, walcząc o drogę do uwolnienia świata od Wysokiego Stołu i jego stale rosnącej ligi zabójców raz na zawsze. Reeves bez wysiłku wraca do jednego ze swoich eleganckich, stylowych i, co najważniejsze, kuloodpornych garniturów, gdy aktor powraca do roli, która stała się jedną z jego najbardziej charakterystycznych ról.

John Wick: Rozdział 4, wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego i napisany przez Shaya Hattena i Michaela Fincha, ponownie stawia tytułowego płatnego zabójcę na dążeniu zarówno do przetrwania, jak i zemsty po odkryciu ścieżki prowadzącej do pokonania Wysokiego Stołu. Ale zanim w końcu będzie mógł zdobyć wolność, Wick musi stawić czoła nowemu wrogowi z potężnymi sojuszami na całym świecie i siłami, które zamieniają starych przyjaciół we wrogów.

John Wick 4 doda kilku zabójców do walki, w tym ikonę sztuk walki Donnie Yen

donnie-yen-john-wick-4 Lionsgate

Jednym z takich przyjaciół, który stał się wrogiem, jest tajemniczy Caine, niewidomy zabójca z High Table i były przyjaciel Johna Wicka, grany przez Ip Mana i gwiazdę Łotra 1, Donniego Yena. Legenda sztuk walki zmierzy się z Reevesem podczas pełnych akcji wydarzeń w John Wick: Chapter 4, gdzie reżyser Chad Stahelski już wcześniej zapowiadał, jak epicka będzie ta bitwa.

„Więc stoję pomiędzy, masz Donniego Yena i masz Keanu Reevesa, i dotykasz rąk z nimi wszystkimi, blokując rzeczy. A ty na to: „O cholera. Są naprawdę realne” — powiedział filmowiec, omawiając zaangażowanie tej pary w sekwencję akcji. „Więc zawsze sprowadza się to do tego, że mogę wykonać potrójne kopnięcie Donniego Yena. Mogę zrobić to wszystko, ale ty też chcesz zrobić coś innego. Więc zaczynasz siadać, podchodzisz do tego z charakteru i dużo dyskutujesz z chłopakami, mówiąc: „Dobra, Donnie jest w tym niesamowity”. Keanu jest w tym niesamowity. Obaj są świetnymi aktorami, więc oprzyjmy się na tym i zróbmy coś, czego wcześniej nie widzieliśmy ”. A więc teraz ten Donnie Yen z mieczem i pistoletem i Keanu z mieczem samurajskim i kilkoma pistoletami i rzucający AR-15 oraz szklany pokój lustrzany z japońskimi artefaktami. I tak, wrzuć kilka psów i zobaczmy, co się stanie”.

Czytaj także  The Whale Director Talks Saving Brendan Fraser from the Wilderness: 'A Light Bulb Went Off'

W John Wick: Chapter 4 występuje Keanu Reeves jako John Wick obok Billa Skarsgårda, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Donnie Yen, Lance Reddick, Rina Sawayama, Scott Adkins, Ian McShane, Clancy Brown, Marko Zaror i Natalia Tena.

Premiera John Wick: Rozdział 4 planowana jest na 24 marca 2023 roku.

johnwickign

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *