Najnowsze spojrzenie na długo oczekiwaną kontynuację filmu akcji, John Wick: Rozdział 4, ukazuje Keanu Reevesa jako zabójcę kochającego psy. Dzięki uprzejmości najnowszego wydania Total Film, te nowe zdjęcia nie tylko oferują nowe spojrzenie na Reevesa jako ukochanego tytułowego bohatera, ale także przedstawiają go w otoczeniu kawalkady rywalizujących zabójców. Rywalizujący zabójcy, którzy bez wątpienia ponownie utrudnią mu życie w imię naszej rozrywki. Możesz sprawdzić nowy wygląd John Wick: Rozdział 4 poniżej.

Na pierwszym obrazie Reeves spogląda z powagą na takie gwiazdy jak Rogue One i Ip Man, Donnie Yen i Barbarzyńca, Bill Skarsgård, którzy stoczą walkę z Johnem Wickiem w czwartym rozdziale. Na drugim zdjęciu Wick z pistoletem w dłoni podziwia widoki Paryża z takimi postaciami jak Yen, Skarsgård, Laurence Fishburne, Ian McShane i Rina Sawayama u boku. Jednak jest mało prawdopodobne, aby była to szczęśliwa podróż dzielona z przyjaciółmi. Takie rzeczy nie zdarzają się w świecie Johna Wicka.

John Wick: W rozdziale 4 Keanu Reeves ponownie szuka przetrwania i zemsty po odkryciu ścieżki prowadzącej do pokonania Wysokiego Stołu. Ale zanim będzie mógł zdobyć wolność, Wick musi stawić czoła nowemu wrogowi z potężnymi sojuszami na całym świecie i siłami, które zamieniają starych przyjaciół we wrogów. Ponieważ cena za jego głowę stale rośnie, John Wick: Rozdział 4 pokazuje, jak Wick podejmuje walkę z globalnym High Table, szukając najpotężniejszych graczy w półświatku, od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

John Wick: Rozdział 4 sprawi, że zabójca będzie cierpiał bardziej niż kiedykolwiek wcześniej

Lionsgate

Jak drażnią te nowe obrazy, w John Wick: Rozdział 4 nieustraszony płatny zabójca zmierzy się z większą liczbą zabójców niż kiedykolwiek wcześniej. Kontynuacja dodaje do postępowania legendę sztuk walki, Donniego Yena, a wcześniejsze zwiastuny już dają nam przedsmak tego rodzaju rozkoszy filmów akcji, które będą miały miejsce, gdy Yen i Reeves rzucą się. Yen dołącza do obsady jako Caine, niewidomy zabójca z High Table i przyjaciel Johna Wicka. A może to powinien być były przyjaciel…

Czytaj także  Top Gun: Maverick Director Teases Another Top Gun Sequel

Jego gwiazda Bill Skarsgård również dołączy do akcji, wcielając się w markiza de Gramont, członka Wysokiego Stołu, którego pozycja jest kwestionowana przez Wick. Wyzwanie, którego żadna ze stron nie zlekceważy.

Reszta obsady to Laurence Fishburne jako The Bowery King, Ian McShane jako Winston Scott, Hiroyuki Sanada jako Shimazu, Lance Reddick jako Charon, Scott Adkins jako Killa, Clancy Brown jako The Harbinger, Shamier Anderson jako The Tracker, George Georgiou jako The Starszy, Rina Sawayama jako Akira.

Ponieważ tak wielu pragnie teraz krwi Wicka, nie powinno dziwić, że John Wick: Rozdział 4 sprawi, że postać znów będzie cierpieć. „Ciągle znajdujemy nowe i interesujące sposoby, aby John Wick cierpiał” — powiedział reżyser Chad Stahelski o kontynuacji. „Stąd bierze się akcja. Wymyśl, jak sprawić, by cierpiał, a potem zaprojektuj wstecz.

Wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego i napisany przez Shaya Hattena i Michaela Fincha, John Wick: Rozdział 4 ma zostać wydany 24 marca przez Lionsgate.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *