Wydany w 2017 roku Spider-Man: Homecoming był pierwszym solowym filmem Spidey dla Toma Hollanda. U boku Hollanda jako Peter Parker w filmie występuje Michael Keaton jako Adrian Toomes, który staje się superzłoczyńcą Vulture. Dotarcie do tego punktu zajęło trochę czasu, ponieważ Keaton początkowo odrzucił tę rolę z powodu konfliktów w harmonogramie. Na szczęście dla Keatona, jego harmonogram później zwolnił się w samą porę, aby mógł ponownie rozważyć, a następnie oficjalnie zapisał się do roli.

Kiedy jednak Keaton odrzucił projekt, producenci musieli znaleźć innego aktora, który zagrałby złoczyńcę w filmie. Według Johna Leguizamo w nowym wywiadzie dla ComicBook.com, to on został obsadzony w tej roli, kiedy Keaton był niedostępny. Leguizamo mówi, że był gotowy do rozpoczęcia zdjęć, kiedy powiedziano mu, że Keaton wrócił do filmu i chciał tej roli, chociaż byli na tyle mili, że zapytali go, czy to w porządku. Zgodził się, zauważając, że powiedziano mu, że chcą go obsadzić w innej roli.

„Miałem być Sępem. Negocjowaliśmy i miałem go zagrać, a oni powiedzieli, że Michael Keaton chce go z powrotem i zapytali mnie, czy bym się poddał. Powiedziałem:„ Cóż, chyba dobrze. ’ Powiedzieli: „Nie, znów będziemy z tobą pracować, będziemy…” Tak się tam stało.

Marvel wrócił i dał Leguizamo ofertę na kolejną rolę w MCU. Chociaż Leguizamo nie ujawnił, jaka to byłaby rola, nie był zainteresowany, ponieważ była to zbyt mała rola.

„Zaproponowali mi coś małego. Poszedłem„ Nuh uh ”.

Od tego czasu ponownie wcielił się w tę rolę Michael Keaton

michael-keaton-sęp studia Marvela

Fanom spodobał się Keaton w roli Vulture’a, więc wygląda na to, że casting do filmu w końcu się udał. W zeszłym roku Keaton był widziany z powrotem w roli w specjalnym występie w Morbiusie Sony, więc drzwi są zawsze otwarte dla niego, aby potencjalnie pojawić się ponownie w przyszłym filmie. Aktor Batmana ostatnio dużo robi w świecie superbohaterów, ponieważ powraca jako Bruce Wayne w nadchodzącym filmie The Flash. Zagrał także rolę w anulowanym filmie Batgirl.

Czytaj także  Film Gambit Channinga Tatuma i epicka saga o tym, co poszło nie tak

Jeśli chodzi o Vulture, supervillain wraca na duży ekran w przyszłym roku w formie animowanej. Pojawi się w nadchodzącej kontynuacji Spider-Man: Across the Spider-Verse, która trafi do kin w marcu 2024 roku. Jorma Taccone zapewnia głos Vulture’a w filmie.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *