Night Court był bardzo ukochanym sitcomem, który był emitowany w NBC od 1984 do 1992 roku. Nowy obraz, dzięki uprzejmości ScreenRant, przedstawia Johna Larroquette, który grał zastępcę prokuratora okręgowego Dana Fieldinga, z nową obsadą Night Court. Kontynuacja serii przywołuje wspomnienia zabawnych wybryków na sali sądowej i klasycznych momentów telewizyjnych. Minęło prawie 30 lat od pierwszego wyemitowania Night Court, ale jego dziedzictwo żyje dzięki nadchodzącemu restartowi.

Night Court miał swoją premierę w 1984 roku, stając się natychmiastowym hitem wśród widzów i torując drogę do dziewięciu sezonów emitowanych w NBC. Prowadzony przez niezrównanego Harry’ego Andersona jako sędziego Harry’ego Stone’a, młodego sędziego o świeżej twarzy, wolnego ducha, który nie bał się przeciwstawić status quo. Night Court przyciągnął widzów swoją obsadą postaci, takich jak Dan Fielding (John Larroquette) jako narcystyczny prokurator okręgowy, Christine Sullivan (Markie Post) jako optymistyczna obrończyni z urzędu, Mac Robinson (Charles Robinson) jako niezastąpiony urzędnik sądowy i Bull Shannon (Richar Moll) jako komornik. Sitcom często powodował, że widzowie wybuchali głośnym śmiechem, a jednocześnie dawał im dużo do myślenia ze względu na złożoną i przyszłościową fabułę. Night Court jest dziś nagrodzoną Emmy reprezentacją gatunku sitcomów iz pewnością zostanie zapamiętany przez przyszłe pokolenia.

Śmierć Harry’ego Andersona w 2018 roku pozostawiła głęboką pustkę w sercach fanów sitcomu. Jego portret Harry’ego Stone’a był kluczowy dla sukcesu oryginalnego serialu, więc to smutne, że nie może być częścią nowej iteracji. A teraz, po ostatnich wiadomościach, że Charles Robinson i Markie Post zmarli tego lata, jest jeszcze więcej powodów, by odczuwać nostalgię za klasycznym formatem. Podczas gdy John Larroquette powraca do zrestartowanej serii, żaden inny aktor z oryginalnego serialu nie został jeszcze potwierdzony. Niezależnie od tego, jego zaangażowanie jest ekscytującym wydarzeniem, biorąc pod uwagę jego cztery nagrody Emmy za rolę w Night Court.

Czytaj także  Original Fresh Prince of Bel-Air Star Joins Reboot Show's Season 2

Czego można się spodziewać po kontynuacji serii Night Court

Oryginalna obsada Night Court NBC

Córka sędziego Harry’ego T. Stone’a, Abby Stone (Melissa Rauch), jest główną bohaterką nadchodzącej kontynuacji serii Night Court. Przyjmując płaszcz ojca, będzie przewodniczyć nocnej zmianie sądu miejskiego na Manhattanie i próbować wyrobić sobie markę poza jego cieniem. John Larroquette powróci jako Dan Fielding po drugiej stronie sali sądowej w nowej roli obrońcy z urzędu, wyznaczonego na to stanowisko przez samą Abby Stone na podstawie zwiastuna.

Olivia (India de Beaufort) wciela się w rolę ambitnej prokurator, marzącej o większych rzeczach, którą uzupełnia Neil (Kapil Talwalkar), bardzo skrupulatny urzędnik i Baliff Donna „Grugs” Gruganous (Lacretta), której życzliwość służy tylko aby poprawić jej zadziorny temperament. Z tak eklektyczną mieszanką postaci z pewnością będzie to zabawne doświadczenie, które rywalizuje, a nawet przewyższa swojego poprzednika.

Premiera Night Court jest obecnie zaplanowana na 17 stycznia 2023 r. W NBC. Zostanie wyemitowana o 20:00 jako część wtorkowego bloku komediowego NBC. Pełnowymiarową wersję nowego obrazu można zobaczyć poniżej.

PełnowymiarowyNCZdjęcie

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *