Jodie Sweetin nie jest zamknięta na pomysł ponownego wcielenia się w Stephanie Tanner za kolejne 20 lat. Aktorka, która wcieliła się w postać Stephanie podczas sezonu oryginalnego serialu Full House i jego kontynuacji Fuller House z 2016 roku, niedawno rozmawiała z E! Wiadomości o przyszłości franczyzy.

„Nadal uważam, że wersja Golden Girls Fullest House może się wydarzyć. Mogłabym zobaczyć siebie w muumuu na lanai w Miami. Już to czuję. „Kto wie, co się może wydarzyć, nie jestem temu przeciwny. Gdybyś zapytał nas 20 lat temu, czy zrobilibyśmy restart Full House, odpowiedzielibyśmy: „Nie, prawdopodobnie nie”. Więc daj mu kolejne 20 lat, zobaczymy co się stanie.”

Full House miał swoją premierę w 1987 roku i zagrał Boba Sageta jako Danny’ego Tannera, owdowiałego ojca trzech młodych dziewcząt. Wzywa dwóch przyjaciół, Jessego (John Stamos) i Joeya (Dave Coulier), aby wprowadzili się i pomogli mu w wychowywaniu córek. W serialu wystąpili Saget, Stamos, Coulier, Sweetin, Candace Cameron Bure, Lori Loughlin oraz Mary Kate i Ashley Olsen. Obsada, z wyjątkiem Olsenów, powróciła do Fuller House z 2016 roku. Kontynuacja zakończyła się w 2020 roku po pięciu sezonach, które skupiały się na dorosłym życiu sióstr DJ i Stephanie.

Saget niespodziewanie zmarła w styczniu w wieku 65 lat, a podczas jej E! Pojawienie się wiadomości, Sweetin omówił również zmarłego aktora, zauważając, że był stale obecny w życiu obsady:

„To on dzwonił, więc teraz musimy żyć bez niego. Widujemy się. Spotykamy się na grillach i kolacjach, kiedy nie pracujemy”.

Cameron Bure spotkała się z reakcją po wywiadzie dla WSJ, w którym mówiła o swoim odejściu z Hallmark i nowym przedsięwzięciu z Great American Family. Powiedziała publikacji:

„Moje serce chce opowiadać historie, które mają za sobą więcej znaczenia, celu i głębi. Wiedziałem, że ludzie stojący za Great American Family to chrześcijanie, którzy kochają Pana i chcą promować program wiary i dobrą rozrywkę dla całej rodziny. … Myślę, że Great American Family utrzyma tradycyjne małżeństwo w centrum uwagi ”.

Czytaj także  Łowcy zakończą się wraz z nadchodzącym drugim sezonem w Prime Video

Gwiazdy, w tym absolwentki One Tree Hill Hilarie Burton i Sophia Bush oraz performerka Jojo Siwa, negatywnie zareagowały na jej komentarz na temat „tradycyjnego małżeństwa”. Sweetin okazała wsparcie Siwie po tym, jak napisała, że ​​działania Camerona Bure były „niegrzeczne i krzywdzące dla całej społeczności ludzi”.

Ostatnio Sweetin udostępniła post aktorki Holly Robinson Peete, w którym wyszczególniono, dlaczego grupy obrażają się na dobór słów Camerona Bure’a. Outlety poinformowały wczoraj, że Cameron Bure przestał obserwować Sweetina na Instagramie. Wygląda na to, że będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć, czy Sweetin dostanie swój moment Bea Arthur Lanai w Miami.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *