A24

Nagrodzony Oscarem aktor Joaquin Phoenix stoi obok różnych wersji samego siebie na przestrzeni czasu na najnowszym plakacie do filmu Beau is Afraid, najnowszej produkcji reżysera Hereditary, Ariego Astera. Wydany dzięki uprzejmości A24, większość Beau is Afraid pozostaje tajemnicą (tylko spekulacje i teoretyzowanie dają nam pewien wgląd w to, o czym może być film), a ten najnowszy plakat prawdopodobnie stworzy tylko dalsze pytania. Poniżej możecie obejrzeć nowo wydany plakat filmu Beau się boi.

„Czekałeś całe życie” – głosi enigmatyczny podpis obok plakatu, który został opublikowany w oczekiwaniu na premierę pierwszego zwiastuna filmu Beau is Afraid, który ma zadebiutować w przyszły wtorek. Obraz przedstawia Joaquina Phoenixa jako tytułowego Beau na różnych etapach jego życia, od dzieciństwa do starości, co przynajmniej pozwala nam wiedzieć, że Beau się boi będzie śledził całe życie bohatera.

Beau is Afraid niedawno ujawnił zmianę tytułu, w ramach projektu znanego wcześniej jako Disappointment Blvd. Od czasu zmiany tytułu wielu doszło do wniosku, że Beau is Afraid będzie pełnometrażową wersją krótkometrażowego filmu Ariego Astera z 2011 roku, Beau, który następuje po neurotyczny mężczyzna w średnim wieku, którego próba odwiedzenia matki zostaje opóźniona w nieskończoność, gdy jego klucze zostają w tajemniczy sposób zabrane z jego drzwi. Ale oczywiście, ponieważ jest to opowieść Ariego Astera, sprawy są o wiele bardziej skomplikowane niż zwykły przypadek zagubionych kluczy, z mężczyzną nawiedzonym przez coraz bardziej złowrogi łańcuch niepokojących wydarzeń.

Czy Beau się boi na podstawie filmu krótkometrażowego Ariego Astera z 2011 roku?

beau-boi się-nagłówek A24

Wszystko, co do tej pory ujawniono na temat Beau się boi, to to, że film będzie surrealistyczną komedią-horrorem i został opisany jako „trwający od dziesięcioleci surrealistyczny horror, którego akcja toczy się w alternatywnej teraźniejszości”. Phoenix podobno wcieli się w „niezwykle niespokojnego, ale przyjemnie wyglądającego mężczyznę, który ma napięte relacje ze swoją apodyktyczną matką i nigdy nie znał swojego ojca”, który jest dręczony przez „dzikie, nadprzyrodzone zagrożenia” po próbie odwiedzenia swojej mamy, z którą był w separacji. Co z pewnością brzmi jak krótki film Astera…

Czytaj także  The Whale Sets New Record for 2022 with Limited Theatrical Release

Beau is Afraid zgromadził znakomitą obsadę u boku gwiazdy Jokera, Joaquina Phoenixa, a wśród nich Parker Posey (Zagubieni w kosmosie), Stephen McKinley Henderson (Diuna), Denis Ménochet (The French Dispatch), Hayley Squires (In the Earth), Michael Gandolfini (The Many Saints of Newark) i Zoe Lister-Jones (How It Ends). Ponadto do obsady dołączyli Nathan Lane (Only Murders in the Building, The Lion King), Patti LuPone (Hollywood), Amy Ryan (Only Murders in the Building) i Kylie Rogers (Yellowstone). Amant.

Chociaż ma na swoim koncie zaledwie kilka filmów, uznany przez krytyków reżyser Hereditary i Midsommar, Ari Aster, już udowodnił, że jest filmowcem o wyjątkowej kreatywności, który potrafi wyczarować prawdziwy terror na dużym ekranie. A z Joaquinem Phoenixem w centrum jego ostatniej wyprawy, Beau się boi powinien znaleźć się wysoko na twojej liście „obowiązkowych” w tym roku.

Beau is Afraid nie ma jeszcze określonej daty premiery, ale oczekuje się, że zadebiutuje w kinach w kwietniu 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *