ABC

Późna gwiazda telewizyjna Jimmy Kimmel powróci na galę rozdania Oscarów w przyszłym roku. Według ABC, producenci wykonawczy i showrunnerzy Glenn Weiss i Ricky Kirshner oficjalnie ogłosili, że Kimmel będzie gospodarzem ceremonii rozdania Oscarów w 2023 roku. Program ma być transmitowany na żywo w ABC 12 marca 2023 r., A szefowie Akademii nie wydają się być bardziej zadowoleni z wiadomości.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Jimmy zdobył hat-tricka na tej globalnej scenie. Wiemy, że będzie zabawny i gotowy na wszystko!” Weiss i Kirshner, którzy są producentami wykonawczymi serialu wraz z Molly McNearney, powiedzieli w oświadczeniu.

We wspólnym oświadczeniu dyrektor generalny Akademii Bill Kramer i prezes Akademii Janet Yang dodali: „Jimmy jest idealnym gospodarzem, który pomoże nam rozpoznać niesamowitych artystów i filmy naszych 95. ceremonii rozdania Oscarów. Jego miłość do filmów, doświadczenie w telewizji na żywo i umiejętność łączenia się z naszymi światowa publiczność stworzy niezapomniane wrażenia dla naszych milionów widzów na całym świecie.Dzięki świeżemu spojrzeniu Kimmela, Weissa i Kirshnera oraz mistrzowskiemu prowadzeniu, ceremonia rozdania Oscarów będzie uczczeniem bogatej 95-letniej historii, opartego na współpracy charakteru tworzenia filmów oraz naszej różnorodnej, dynamicznej, i głęboko kreatywna społeczność filmowców”.

Jimmy Kimmel zostanie trzeciorzędnym

ABC

„Bycie zaproszonym do organizacji ceremonii rozdania Oscarów po raz trzeci jest albo wielkim zaszczytem, ​​albo pułapką” – powiedział Kimmel o przyjęciu tej pracy. „Tak czy inaczej, jestem wdzięczny Akademii za to, że poprosiła mnie tak szybko po tym, jak wszyscy dobrzy powiedzieli„ nie ”.

Kimmel po raz pierwszy był gospodarzem ceremonii wręczenia Oscarów w 2017 roku, programu, który wyróżniał się gafą dla najlepszego filmu, w której La La Land nieumyślnie ogłoszono zwycięzcą, zanim Moonlight został wkrótce ujawniony jako rzeczywisty zwycięzca. Obsada La La Land była już na scenie, aby przyjąć ten zaszczyt, zanim zdano sobie sprawę z pomyłki. Kimmel powrócił w następnym roku, aby poprowadzić program w 2018 roku. Jego trzeci raz jako gospodarz w 2023 roku postawi go obok Jerry’ego Lewisa, Steve’a Martina, Conrada Nagela i Davida Niven jako trzykrotnych gospodarzy programu. Bob Hope jest rekordzistą wszechczasów, prowadząc 11 koncertów, następnie Billy Crystal na 9, Johnny Carson na 5, a Whoopi Goldberg i Jack Lemmon są gospodarzami 4 razy.

Czytaj także  HBO Max Purge of 256 Looney Tunes Was Due to Temporary Maintenance

W międzyczasie Kimmel pozostanie w swoim domu w nocnej telewizji przez jakiś czas. Niedawno podpisał trzyletnie przedłużenie kontraktu, zapewniając, że Jimmy Kimmel Live! nie zniknie w najbliższym czasie z anteny. To sprawia, że ​​Kimmel jest jednym z najdłużej prowadzących talk-show w historii telewizji, chociaż ta praca nie przeszkadza mu w podejmowaniu zabawnych występów pobocznych, takich jak prowadzenie rozdania Oscarów.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *