studia Marvela
Disneya

James Gunn może obecnie wbiegać na oślep w świat DC iz pewnością ma z tym ciężki występ, ale jego myśli są również bardzo skupione na Guardians of the Galaxy Vol. 3 w Marvel Studios. W długim wywiadzie dla Entertainment Weekly Gunn ujawnił największy powód, dla którego chciał wrócić, aby dokończyć swoją trylogię i jak nie mógł odejść bez opowiedzenia historii jednej postaci. Powiedział:

„Jeden z powodów, dla których wróciłem do [make] Ten film powstał, ponieważ czułem, że muszę opowiedzieć historię Rocketa. Byłbym bardzo smutny, gdybym nie ukończył trylogii z wielu powodów, ale po prostu czuję się bardzo związany z Rocket. Czuję, że gdyby nie ja, nikt nie byłby w stanie opowiedzieć jego pełnej historii. Dla mnie Rocket zawsze był tajnym bohaterem filmów Guardians. Od samego początku było to zakorzenione w tym, kim jest jako postać. Myślę, że jest przykładem wielu cech wszystkich Strażników. Przeżyli te wszystkie traumy i to ich łączy. Po prostu myślę, że jego jest bardziej ekstremalny niż inne.”

Każdy ma swojego ulubionego Strażnika, ale Rocket z pewnością znajduje się na szczycie list wielu osób, czy to ze względu na jego wulgarne tyrady, natarczywą postawę, czy ujmujący związek z Grootem. Teraz fani dowiedzą się wszystkiego o kochającym broń szopie, a Gunn czekał na ujawnienie tej historii.

„Był po prostu w porządku będąc zwierzęciem, a został przekształcony w coś innego, czym nie chciał być. Myślę, że sama przemiana była niezwykle bolesna, ale myślę też, że sprawiła, że ​​poczuł się niesamowicie wyobcowany od wszystkich innych. 3, dowiadujemy się wiele o jego przeszłości — skąd pochodzi, kim jest i przez co przeszedł. To była trudna droga dla tego małego zwierzaka”.

Czytaj także  Steven Yeun Joins Marvel's Thunderbolts in a Significant Role

Czy Guardians of the Galaxy Vol.3 będzie najlepszą częścią trylogii?

Strażnicy Galaktyki 3 studia Marvela
Disneya

James Gunn chce mieć pewność, że opuści Marvel Studios na haju i śledzi świąteczny program Strażników Galaktyki; to jest coś, co wydaje się bardzo możliwe. Podczas gdy film obiecuje zawierać zwykłą mieszankę akcji i humoru, silny wątek emocjonalny będzie przebiegał przez sedno historii. Gunn powiedział wcześniej:

„Tom. 3 ma wiele zabawnych i głupkowatych rzeczy ze Strażników, ale jest też niesamowicie emocjonalny. To koniec historii dla tej grupy Strażników, więc było wokół tego wiele emocji. Często było bardzo poważnie. Wszyscy aktorzy bardzo się starali, zwłaszcza Chris Pratt. To było ciężkie.

Czy Strażnicy Galaktyki Vol. 3 może dostarczyć wszystko, co obiecał Gunn, to coś, czego wszyscy dowiemy się w maju, kiedy film trafi do kin. Podczas gdy większość Fazy 5 ma koncentrować się na Multiverse, kontynuacja Guardians of the Galaxy wydaje się być w większości samodzielną przygodą, podobnie jak inne filmy Guardians, co może być jednym z najlepszych atrybutów filmu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *