Warner Bros.
DC

James Gunn jest teraz na fali miłości do świątecznej oferty specjalnej Strażników Galaktyki, ale już ciężko pracuje nad swoją nową pracą jako szef DC Studios. Chociaż nadal nie ma formalnego ogłoszenia, dokąd zmierza DCU w następnej dekadzie, z której przynajmniej pierwsze cztery lata będą pod kierownictwem Gunna i Petera Safrana, scenarzysta i reżyser powiedział, że będzie być lepszym połączeniem dochodzącym do wyjścia DC na wszystkich platformach. Ujawnił również, że pomimo niedawnego zdziesiątkowania produkcji HBO Max DC, pojawi się więcej programów telewizyjnych.

Wyglądało na to, że pierwotnie połączone uniwersum DC zmierzało właściwą ścieżką pod kierownictwem Zacka Snydera. Po przywróceniu Supermana do rangi w Człowieku ze stali, średni Batman kontra Superman reżysera miał być śledzony przez zespół Ligi Sprawiedliwości, który powinien był rywalizować z Avengersami Marvela. Jednak okoliczności podyktowały inaczej, a DCU stało się podzielone i pełne filmów, które nie łączyły się ze sobą ani, w większości, z publicznością.

Niedawny wstrząs DCU spowodował, że Gunn i Safran zostali sprowadzeni do nadzorowania całej produkcji DCU i wygląda na to, że jedną z pierwszych rzeczy, które Gunn chce zrobić, jest upewnienie się, że wszystko jest na tej samej stronie i pomoc dostarczać zarówno filmy, jak i programy telewizyjne, które pomagają pchnąć franczyzę na nowe wyżyny. Zapytany na Twitterze, czy planowane są kolejne programy telewizyjne DC, Gunn odpowiedział:

„Tak, zdecydowanie, DCU będzie połączone w filmie i telewizji (i animacji).”

Następnie Gunn wyjaśnił, że pojawią się nowe animowane projekty 2D i 3D, ale jeszcze nie ujawnił, czym one mogą być. Ponieważ Gunn ma już drugi sezon Peacemaker, a kolejny projekt pojawi się w HBO Max mniej więcej w przyszłym roku, interesujące będzie, jak ramię telewizyjne DCU nadal się rozwija.

Czytaj także  Victor Dorobantu: Meet the Man Behind Wednesday's Thing

Czy zobaczymy Supermana w nowym serialu HBO Max?

Henry-Cavill-Superman-1 Zdjęcia Warner Bros

Był czas, kiedy myśl o Henrym Cavillu grającym Supermana w serialu była zupełnie nie do pomyślenia. Jednak czasy się zmieniły i istnieje duża szansa, że ​​niektóre z największych gwiazd DCU mogą w przyszłości pojawić się w serialach telewizyjnych. Jason Momoa i Ezra Miller pojawili się już w ostatnim odcinku Peacemaker Jamesa Gunna, a pozostali członkowie Justice League również pojawili się w formie sylwetek. Następnym razem, gdy je zobaczymy, może to być prawda.

Ogólnie rzecz biorąc, zmiany w Warner Bros. Discovery położyły kres niektórym popularnym programom telewizyjnym DC, a także bezprecedensowemu złomowaniu filmu Batgirl. Jednak dla długoterminowej przyszłości franczyzy podjęto wiele kroków, aby zapewnić, że to, co będzie dalej dla DCU, będzie czymś, co zajmie trochę czasu, zanim zbuduje publiczność, zanim, miejmy nadzieję, spełni swoje obietnice.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *