DC

James Gunn jest dobrze znany z dementowania różnych plotek podczas interakcji z obserwującymi na Twitterze. Z tego powodu, jego ostatnia odpowiedź na pytanie, czy na zrestartowanym DCU pojawi się jakikolwiek Dark Universe Justice League, odpowiedź Gunna była raczej wymowna w braku zaprzeczenia.

Ostatnio zaszło wiele zmian związanych z nadchodzącą listą filmów DC tworzonych przez Warner Bros. Discovery. Obejmowało to anulowanie wielu popularnych lub długo oczekiwanych filmów i programów telewizyjnych oraz tylko małą wskazówkę na temat tego, co może nadejść w ciągu najbliższych kilku lat, gdy znana seria filmów, w tym Aquaman i Zaginione królestwo oraz Flash, zostanie ukończona i odszedł.

Jednak James Gunn nadal był swoim zwykłym nadchodzącym sobą w mediach społecznościowych, gdzie nadal regularnie odpowiadał na pytania dotyczące swojej nowej roli w DC Studios, a także nadchodzącego Guardians of the Galaxy Vol 3 łabędzi śpiew w Marvel Studios. Podczas gdy Gunn spędził ostatnio dużo czasu, bez ogródek odrzucając plotki, takie jak powrót Ryana Reynoldsa jako Green Lanterna i nie tylko, zapytany o możliwość istnienia Justice League Dark w serii akcji na żywo, scenarzysta / reżyser był raczej niejasny w jego odpowiedź. Po prostu powiedział:

„Dlaczego nie.”

Pochodzący od kogoś, kto nie ma problemów z udzieleniem kategorycznego odmowy, gdy zapytano go o włączenie pewnych grup i postaci do jego filmów, jest to prawie potwierdzenie, że w pewnym momencie w przyszłości zobaczymy połączone Dark Universe Justice League.

Czy James Gunn mógłby ożywić The Justice League Dark Project?

Ujawniono mroczne postacie Ligi Sprawiedliwości Guillermo Del Toro?

Jedną rzeczą, której nie można zaprzeczyć, jest to, że James Gunn i Peter Safran mają wiele zabawek do zabawy, jeśli chodzi o dalszy plan DCU. Chociaż zostało wyjaśnione, że nie będzie bardzo wyraźnego przejścia między tym, co było wcześniej, a tym, co nadchodzi, dla tych, którzy chcą pozostać przy nowych dyrektorach generalnych DC Studios, w serii mogą pojawić się pewne dobre rzeczy w nadchodzącej kilka następnych lat.

Czytaj także  Monster: A Jeffrey Dahmer Story Reaches 1 Billion Hours Viewed

Może to równie dobrze obejmować odrodzenie projektu Justice League Dark, coś, o co od wielu lat walczy Warner Bros. Discovery w wielu formach. Nadprzyrodzony zespół był po raz pierwszy omawiany jako film wyreżyserowany przez Guillermo del Toro, ale różnice twórcze i liczne opóźnienia spowodowały, że ta próba upadła. W ślad za tym JJ Abrams wydawał się przejmować kontrolę, przebudowując projekt jako połączone uniwersum telewizyjne i filmowe. Jednak wydawało się, że plany te poszły na południe, gdy serie HBO Max Constantine i Madame X zostały złomowane w ramach tegorocznego przeglądu serii DC.

To, czy te plany można teraz przywrócić do życia pod rządami Gunna i Safrana, jest bardzo prawdopodobne, ale z Keanu Reevesem, który ma powrócić w kontynuacji filmu Constantine, pytanie, czy mógłby być tym, który prowadzi serię, jest jedno że każdy chce odpowiedzieć.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *