Komiks DC

Wkrótce zobaczymy ponownie Wonder Woman na dużym ekranie. Wśród niepewności co do przyszłości Gal Gadot w tej roli, w środę pojawiła się nowa plotka, że ​​postać Wonder Woman nie zostanie w ogóle uwzględniona w pierwszych trzech latach DCU. Ale kiedy plotka dotarła do Jamesa Gunna na Twitterze, została odrzucona, a współzarządzający DC Studios wprost stwierdził, że to nieprawda.

„Niniejszym obalam to (tylko dlatego, że to nieprawda)” – powiedział Gunn o plotce.

Niedawno pojawiły się również plotki dotyczące przyszłości Ezry Millera w DCU. W szczególności Variety poinformowało, że dyrektorzy Warner Bros. Discovery rozważają, aby Miller kontynuował grę jako Flash, ponieważ od tego czasu walczący aktor poprawia swoje problematyczne zachowanie. Gunn nie mógł wyjaśnić plotek Millera, ale odnosząc się do nich, potwierdził również, że mapa, którą tworzy dla DCU z Peterem Safranem, obejmuje od 8 do 10 lat.

„Nie wiem, co jest tam na temat Ezry, ale nasz plan to 8 do 10 lat (ale w tym miesiącu ogłosimy tylko niektóre z nich)” – powiedział Gunn.

Patty Jenkins nie jest częścią planów DCU, ale czy Gal Gadot?

Patty Jenkins i aktorka Wonder Woman Gal Gadot Warner Bros.

W tym momencie wiemy, że Wonder Woman będzie częścią początku nowej mapy drogowej DCU Gunna i Safrana. Tajemnicą pozostaje, kto wcieli się w tę postać. Pojawiły się pewne wątpliwości, czy Gal Gadot ponownie wcieli się w tę rolę, ponieważ ani Gunn, ani Gadot nie potwierdzili w ten czy inny sposób, że skończyła z tą rolą. Gunn wydawał się drażnić, że może wrócić do DCU, kiedy obalił pogląd, że zwolnił ją z tej roli.

„Nie jestem pewien, skąd wziąłeś to, że„ wystrzeliliśmy ”Gala” – powiedział Gunn w odpowiedzi na Instagram komuś, kto powiedział, że została „wyrzucona” razem z Henrym Cavillem.

Czytaj także  Rotten Tomatoes Critics Are Not Sweet on Winnie the Pooh: Blood and Honey as Review Score Slashed

Wiemy, że Wonder Woman i Wonder Woman 1984 Helmer nie będą częścią DCU, przynajmniej na razie, ponieważ jej planowana Wonder Woman 3 została anulowana przez Team Gunn & Safran. Następnie Jenkins wydała oświadczenie sugerujące, że to nie był jej wybór i że w zasadzie powiedziano jej, że nic nie może zrobić, aby być częścią planu DCU z Wonder Woman.

„Nigdy nie odszedłem” – powiedział Jenkins. „Byłem otwarty na rozważenie wszystkiego, o co mnie poproszono. Zrozumiałem, że w tej chwili nie mogłem nic zrobić, aby posunąć się do przodu. DC jest oczywiście pogrążone w zmianach, które muszą wprowadzić, więc rozumiem, że te decyzje są teraz trudne”.

By Jan

2 thoughts on “James Gunn Debunks Wonder Woman Rumor, Confirms Character Will Appear in DCU’s Early Years”
  1. Woԝ! Finally I got a website from where I be able to actually take
    helpful information concerning my study and knowⅼedge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *