Zdjęcia Warner Bros

Jeśli jest jedna rola, do której można by się spodziewać, że Ryan Reynolds będzie unikał powrotu, prawdopodobnie byłaby to Green Lantern. Źle przyjęty film DC okazał się kompletną klapą w 2011 roku, a Reynolds nawet okazał pogardę dla filmu, każąc Deadpoolowi cofnąć się w czasie i zabić Reynoldsa, zanim zdążył nakręcić film w jednej z ostatnich scen Deadpool 2. Z tego powodu , James Gunn obala przekonanie jednego z fanów, że Reynolds planował ponownie zagrać Green Lanterna dla Zacka Snydera, nie jest tak naprawdę niespodzianką.

Gunn odniósł się do tego komentarza, odpowiadając niektórym swoim obserwującym na Twitterze, gdy w szczególności jedna notatka przyciągnęła jego uwagę. Ktoś oznaczył Gunna w tweecie, w którym zadał pytanie dyrektorowi generalnemu DC Studio o plany na przyszłość, pytając: „A co z zieloną latarnią wszechmocnego Ryana Reynoldsa?” Gunn zamknął komentarz, odpowiadając:

„To nie jest dla mnie priorytetem, a tym bardziej dla niego [Reynolds]”.

Ktoś inny wskoczył na to, by powiedzieć, że Reynolds planuje wrócić do DCU dla wszechświata Snydera, ale Gunn szybko odpowiedział prostym: „Nie był”. Jednak biorąc pod uwagę brak miłości do filmu Reynoldsa Green Lantern, prawdopodobnie wszystko jest w najlepszym porządku, a jak powiedział Gunn, Reynoldsowi nie brakuje teraz pracy, aby powrócić do czegoś takiego.

Czy Green Lantern nadal będzie częścią planu DCU?

komiksy-zielona-latarnia-John-Stewart Komiks DC

Na razie Green Lantern będzie miał kolejną szansę na sukces dzięki nowemu serialowi telewizyjnemu, który wciąż jest w produkcji w jakiejś formie. Niestety, to, czym ostatecznie będzie ta forma, jest wciąż nieznane dzięki kilku zmianom wprowadzonym w serialu, w tym utracie showrunnera Setha Grahame-Smitha, który ukończył cały ośmioodcinkowy scenariusz, zanim serial, pierwotnie nazwany Green Lantern Corps, wydawał się zmienić ostrość i kierunek.

Czytaj także  Biografia Snoop Dogga w pracach Universal Pictures

Pierwotny plan serialu obejmowałby spotkanie wielu Green Lanternów, w tym Hala Jordana i Johna Stewarta. Seria HBO Max przeszła przez kilku scenarzystów od czasu jej pierwszej koncepcji. Mimo to, przy wielu próbach, którym nie udało się wejść do produkcji, wydaje się, że zmiany wprowadzone w celu uczynienia historii bardziej liniową doprowadziły do ​​jej obecnej pozycji.

Jedną z rzeczy, które można wyciągnąć z niektórych ostatnich komentarzy Gunna, jest to, że Green Lantern z pewnością wydaje się mieć jakąś przyszłość jako część DCU, ale to, czy pozostanie to programem telewizyjnym, czy czymś innym, jest jedną z wielu rzeczy, o których tylko wybrana grupa osób obecnie zna. Bez względu na to, jaki sukces odniesie Green Lantern pod kierownictwem Gunna i Petera Safrana, jedyną rzeczą, z którą wszyscy wydają się zgadzać, jest podejście Ryana Reynoldsa do Hala Jordana, a Green Lantern to coś, co pozostanie ograniczone do przeszłości.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *