Czas na przedstawienie

W ostatnim odcinku The L Word: Generation Q widzowie mogli być zaskoczeni, gdy Katherine Moennig i Jacqueline Toboni zaczęły tańczyć w stylu Magic Mike. Postać grana przez Moenniga, Shane, i postać grana przez Toboniego, Finley, przygotowują się do otwarcia drugiego baru dla gejów obok baru Dany. Obaj zaczynają robić staromodne wyburzenia, gdy Pony zaczyna wystrzeliwać w przestrzeń. Shane chwyta młot kowalski i obaj zaczynają synchronicznie demonstrować. Akcja kończy się wybuchem wody wszędzie, gdy Finley przypadkowo demonstruje rurę. Shane zostaje przemoczony i skarcony przez Jamiego Claytona, który gra Tess, za wygłupy.

Autostraddle donosi, że Toboni nie był pewien, czy scena trafi do montażowni i był mile zaskoczony, widząc, że redaktorzy ją uwzględnili. „Myśleliśmy, że nie ma szans, by powstał odcinek, ponieważ jest tak oburzający”.

Odcinek wyreżyserowany przez Ema Weinsteina zawiera bardziej godne uwagi występy. Wracająca do zdrowia alkoholiczka Carrie, grana przez Rosie O’Donnell (Ich własna liga), wraca do pracy. Margaret Cho (Fire Island) pojawia się jako gość w randkowej grze Alice. Joey Lauren Adams (United States of Tara) gra baristę, który daje Alice, granej przez Leishę Hailey, coś więcej do rozważenia niż kawę. Kehlani powraca na gorącą scenę seksu w pracy, w której spotyka się z Moennigiem w szafie z zapasami.

Rosie O’Donnell powraca do The L Word: Generation Q z zakrwawionym nosem

rosieo HBO

W najnowszym odcinku The L Word: Generation Q aktorka Rosie O’Donnell powraca i już dochodzi do siebie po zerwaniu z Tiną. Pomimo tego, że jej były wraca do swojego byłego, Carrie wraca do gry. Skupia się na swojej trzeźwości i upewnieniu się, że jej kanapki nie są rozmoczone. Carrie i Finley są gotowi do pracy na dwunastu stopniach, kiedy Carrie potrzebuje przerwy w łazience.

Czytaj także  Black Panther: Wakanda Forever Disney+ Release Date Revealed

Kiedy idzie do łazienki, zostaje uderzona w twarz przez hydraulika Misty, granego przez Heidi Sulzman (How to Get Away with Murder) i dostaje krwi z nosa. Misty pomaga jej w sprzątaniu, wtykając jej tampony do nozdrzy. Oboje mają jakąś traumatyczną więź, która kończy się tym, że Carrie zdobywa numer Misty i dołącza do jej ligi kręgli. O’Donnell jest teraz regularnym serialem w dramacie Showtime, będącym spin-offem oryginalnego The L Word (2004).

Jacqueline Toboni zachwyca się współpracą. „Ona jest po prostu tak niesamowitą aktorką, że przyłapujesz się na myśli:„ O rany, lepiej podejmę się. Jest po prostu tak hojna i obecna przy tobie i spotyka cię tam, gdzie jesteś”.

Słowo na L: Generation Q jest transmitowane co tydzień, a odcinki są dostępne na żądanie w piątki i emitowane w niedziele w Showtime.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *