All3Media / Zdjęcia firmowe

W 2007 roku brytyjski program telewizyjny Skins miał premierę swojego pierwszego sezonu i szybko zyskał popularność dzięki mrocznemu obrazowi życia nastolatków. Fabuły serialu obejmowały graficzne sceny seksu, narkotyki i alkohol. Prawdziwi nastolatkowie również grali postacie w Skins, a co dwa sezony wprowadzana była nowa obsada. Chociaż serial ostatecznie posłużył jako odskocznia dla młodych aktorów, którzy chcą dokonać wielkiego przełomu, nie wszystkie jego gwiazdy czuły się komfortowo podczas kręcenia serialu. W 2021 roku, osiem lat po ostatnim sezonie, członkowie obsady zaczęli dzielić się swoimi negatywnymi doświadczeniami z filmowania. Niedawno aktor Jack O’Connell ujawnił (za pośrednictwem Buzzfeed), że był „bardzo naiwny” i czuł się „kompromitowany” podczas kręcenia Skins.

Wcześniej April Pearson, która grała Michelle w sezonach 1 i 2, oraz Laya Lewis, która grała Liv w sezonach 5 i 6, ujawnili niektóre problemy, których doświadczyli podczas kręcenia Skins. W podcaście Pearsona, Are You Michelle from Skins? Lewis powiedział: „Jeśli chcesz wyrywać dzieci z ulicy, co zasadniczo robili, aby mieć to autentyczne coś na ekranie, potrzeba trochę więcej pomocy. Omów różne rzeczy, to było trochę za dużo być hukiem, pierwszego dnia, oto jesteś.” Pearson również podzielał podobne zdanie, mówiąc: „Istnieje różnica między byciem oficjalnie wystarczająco starym a wystarczająco dojrzałym umysłowo”.

Pearson dodała, że ​​wierzy, że doświadczenie tej pary w serialu nie było niczym niezwykłym dla gwiazd Skins i stwierdziła, że ​​prywatnie rozmawiała z innymi członkami obsady, które również czuły się nieswojo z powodu swoich doświadczeń w Skins. „Mówimy o siedmiu seriach tego samego programu i wszyscy czują to samo, z pewnością kobiety i niektórzy mężczyźni, z którymi rozmawiałem, czują to samo” – powiedział Pearson.

Dawne gwiazdy Skins poruszyły również fakt, że koordynatorzy intymności nie byli tak naprawdę czymś w programach telewizyjnych i filmach w czasie, gdy Skins kręcił.

Czytaj także  Kalejdoskopowe zdjęcia z pierwszej perspektywy przedstawiają Giancarlo Esposito planującego ostateczny napad

Jack O’Connell powiedział, że czuł się „kompromitowany” podczas kręcenia skórek

Obsada Skins leży razem w łóżku All3Media
Zdjęcia firmowe

Ostatnio Jack O’Connell, który grał Cooka w sezonach 3 i 4, opowiedział o swoich zmaganiach podczas kręcenia scen seksu do serialu. „Trudno powiedzieć, że kiedykolwiek czujesz się całkowicie komfortowo [filming sex scenes]”, powiedział aktor. „Słuchaj, przyznaję, że byłem wtedy bardzo naiwny, na tyle, aby nie sprawdzać siebie i nie pytać siebie, czy czuję się komfortowo, czy nie. Po prostu wydawało się, że jest to nieodłączna część programu w zupełnie innym czasie niż ten, w którym jesteśmy teraz”.

O’Connell kontynuował: „Czujesz się bardzo zagrożony i jeśli nie czujesz, że jesteś chroniony w tym środowisku, może to być bardzo niepotrzebnie zniechęcające” – wyjaśnił. „Myślę, że ważne jest to, że toczą się dyskusje, aby upewnić się, że cokolwiek się dzieje [on Skins] wydaje się, że to nie było w porządku, zostało rozwiązane i nie powtarza się”.

Mimo to O’Connell ma nadzieję, że doświadczenia takie jak jego posłużą jako lekcja, aby tego typu doświadczenia nie przydarzały się innym aktorom. „Czujesz się bardzo zagrożony i jeśli nie czujesz, że jesteś chroniony w tym środowisku, może to być bardzo niepotrzebnie zniechęcające” – wyjaśnił. „Myślę, że ważne jest to, że toczą się dyskusje, aby upewnić się, że cokolwiek się dzieje [on Skins] wydaje się, że to nie było w porządku, zostało rozwiązane i nie powtarza się”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *