I Wanna Dance with Somebody to najnowszy film biograficzny ukazujący życie Whitney Houston. Znana jako „The Voice” ze względu na swój niesamowity zakres głosu, Houston odniosła światowy sukces, sprzedając ponad 200 milionów płyt w ciągu swojej kariery. W filmie biograficznym, który jest obecnie w kinach, występuje Naomi Ackie jako Houston, a reżyseruje Kasi Lemmons. Niedawno ta dwójka rozmawiała z EW na temat związku zmarłego kultowego piosenkarza z bliską przyjaciółką Robyn Crawford, graną przez Nafessę Williams. Krążyły plotki, że oboje byli również romantycznie związani.

I Wanna Dance with Somebody krótko omawia relacje między Houston i Crawford. Według filmu, obaj zostali przyjaciółmi podczas swoich nastoletnich lat. Kiedy ojciec Houston, grany przez Clarke’a Petersa, zdaje sobie sprawę, że tę dwójkę łączą romantyczne uczucia, mówi im, że powinni zacząć spotykać się z mężczyznami. Podczas gdy Houston spełnia prośbę ojca, Crawford tego nie robi. Chociaż ich fizyczny związek dobiega końca, obaj pozostają blisko, a Crawford zostaje dyrektorem kreatywnym Houston. Chociaż nigdy nie zostało to publicznie potwierdzone przez Houston, wspomnienia Crawforda z 2019 roku A Song for You: My Life with Whitney Houston szczegółowo opisują ich romans.

Dla Lemmons włączenie znaczącej relacji w filmie było kwestią niepodlegającą negocjacjom.

„Dyskusja była ważna, zwłaszcza teraz, ponieważ musimy zadać sobie pytanie:„ Co by się stało, gdyby nie wywierała na nią presji z zewnątrz i pozwolono jej być sobą? trwały związek, czy też ostatecznie stałby się przyjaźnią? Te pytania są dla mnie interesujące. Ale związek był tak znaczący, że nie zrobiłbym tego filmu, gdyby nie znalazł się w filmie „- powiedział Lemmons EW.

Podczas gdy Houston’s Estate zgodziło się, aby film opowiadał historię miłosną między dwiema kobietami, Lemmons powiedziała wcześniej, że musi walczyć o pocałunek między Ackie i Williamsem.

Czytaj także  Hugh Jackman 'Bulking' Back Up with Massive Meals for Wolverine Role in Deadpool 3

Głębokie połączenie Whitney i Robyn

chcę-zatańczyć-z-kimś zwiastun Zdjęcia Sony

Gwiazda I Wanna Dance with Somebody, Ackie, również uważała, że ​​film musi podkreślać silną więź kobiet:

„Dla mnie też było bardzo ważne, abyśmy opowiedzieli jej całą historię. Jeśli zamierzasz odkryć tę niesamowitą kobietę, musisz zrobić to wszystko” – powiedział Ackie EW. „W jej związku z Robyn podobało mi się to, że jest to po prostu najgłębsza więź, jakiej doświadczyła Whitney. Ta miłość, którą dzielili, zmieniała się i ewoluowała wraz z wiekiem, ale miłość nigdy się nie zmieniła”.

Houston poślubił muzyka Bobby’ego Browna w 1992 roku i ostatecznie nieporozumienie między Brownem i Crawfordem doprowadziło do tego, że Crawford nie pracował już w Houston. Podczas gdy Houston i Brown byli małżeństwem, obaj byli stałymi gośćmi tabloidów ze względu na udokumentowane problemy z nadużywaniem substancji. We wspomnieniach Browna z 2016 roku, Every Little Step, pisze, że wierzy, że gdyby Crawford i Houston pozostały zamknięte, Houston „nadal by żyło”. Houston zmarł 11 lutego 2012 roku w wieku 48 lat.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *