To będzie jeden sezon dla Reboot. Niedawno doniesiono, że serial komediowy został odwołany w Hulu po zaledwie jednym sezonie, pomimo dobrych recenzji i wysoko oglądanej premiery. Twórca serialu, Steve Levitan, wraz z niektórymi członkami obsady serialu głośno wyrażali swoje nadzieje, że Reboot będzie żył gdzie indziej. Plany zostały wprowadzone w życie, aby kupić serial w innych sieciach i platformach streamingowych, ponieważ prace nad drugim sezonem już się rozpoczęły. Były gotowe scenariusze, które zostały wysłane do potencjalnych nabywców.

Niestety dla zespołu Reboot dobiegł końca, ponieważ nikt inny nie zdecydował się na rozpoczęcie serii. Deadline donosi, że wszystkie alternatywne opcje zostały wyczerpane, oficjalnie zabijając program. Przechodząc na Twittera, Levitan odniósł się do wiadomości, oświadczając, że serial „wydaje się być zakończony”. Powiedział także swoim zwolennikom, aby obejrzeli Reboot, jeśli uda im się go znaleźć, sugerując, że brak marketingu ze strony Hulu mógł być częścią problemu.

„Cóż, to wydaje się być zakończeniem Reboot”, napisał Levitan na Twitterze, używając hashtagu #UnintentionalLimitedSeries. „Jestem bardzo dumny z naszej niesamowitej obsady i ekipy oraz z tego, co razem zrobiliśmy. Dziękujemy wszystkim, którzy oglądali i mówili tak miłe rzeczy. Nie widzieliście tego? Sprawdźcie nas na Hulu, jeśli możecie to znaleźć”.

Reboot okazuje się serią limitowaną

hulu

Reboot śledzi członków obsady fikcyjnego sitcomu, którzy spotykają się wiele lat później, aby opracować ponowne uruchomienie swojego serialu. W serialu wystąpili Keegan-Michael Key, Johnny Knoxville, Rachel Bloom, Calum Worthy, Krista Marie Yu, Judy Greer i Paul Reiser. Key był także producentem, podczas gdy Levitan był producentem wykonawczym wraz z Johnem Enbomem, Danielle Stokdyk i Jeffem Mortonem.

Odnosząc się do anulowania programu na Instagramie wkrótce po tym, jak pojawiły się wiadomości, Knoxville napisał: „Z ciężkim sercem mówię, że pomimo świetnych recenzji i nominacji do nagrody krytyków, Hulu nie wybrał Reboot nawet na drugi sezon. Dość niewiarygodne. Praca nad tym serialem była jednym z najwspanialszych momentów w moim życiu i chciałem podziękować Steve’owi Levitanowi i całej gwiezdnej obsadzie za umożliwienie mi udziału w tym programie.

Czytaj także  Kelly Reilly z Yellowstone dokucza sezonowi 5: „To mroczne, brutalne i desperackie rzeczy”

W tym czasie Knoxville mówił o tym, jak bardzo miał nadzieję, że serial będzie mógł żyć dalej.

„To jeszcze nie koniec, ponieważ mamy tendencję do rozglądania się i mamy nadzieję, że znajdzie dom ze studiem, które wierzy i wie, jak właściwie wspierać nowy program w miarę jego rozwoju” – powiedział.

Możesz transmitować pierwszy i jedyny sezon Reboot na Hulu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *