To oficjalne: Hugh Jackman powraca jako Logan, co zostało wcześniej potwierdzone przez aktora i Ryana Reynoldsa. W nadchodzącej kontynuacji Deadpool 3 Jackman i Reynolds zagrają razem ze swoimi ulubieńcami z Marvela, łącząc siły w tej niezwykle zabawnej przygodzie. Ogłoszenie pojawiło się wiele lat po tym, jak Jackman przysiągł, że skończył z rolą po wydaniu Logana w 2017 roku, czując, że jego Wolverine dobiegł końca.

Na początku tego miesiąca Reynolds ujawnił, że to Jackman doprowadził Wolverine’a do Deadpool 3. To coś, czego Reynold pragnął od lat, ale to Jackman zadzwonił do Reynoldsa, aby powiedzieć, że jest gotowy przywrócić Logana. Reynolds powstrzymał się również od ujawnienia jakichkolwiek dodatkowych szczegółów tej rozmowy, sugerując, że Jackman powinien sam opowiedzieć tę historię.

Nadszedł ten moment wraz z nowym wywiadem dla Deadline. Jackman podzielił się historią swojego nadchodzącego powrotu, najpierw przypominając obietnicę, którą złożył, że wycofuje się z grania Logana w kolejnych filmach. Jak wyjaśnił Jackman, naprawdę miał na myśli te słowa, kiedy je wypowiadał, ale zdał sobie sprawę, że prawdopodobnie nie powinien był podejmować takiego zobowiązania, kiedy wkrótce potem oglądał pierwszego Deadpoola.

„Cóż, oglądałem Deadpoola od 20 minut i dosłownie kilka tygodni wcześniej ogłosiłem, że Logan będzie moim ostatnim, co w pełni zamierzałem. A potem pomyślałem:„ Uh-oh ”.

Hugh Jackman jest gotowy przywrócić Logana

Logana i Deadpoola 20th Century Fox

Lata mijały, ale Jackman najwyraźniej nigdy nie był w stanie ukryć pragnienia zagrania w filmie Deadpool jako Logan u boku Reynoldsa. Aktor miał więc objawienie, kiedy w końcu dostał trochę wolnego od występów podczas występu The Music Man na Broadwayu w połowie sierpnia. Jackman mówi, że to było wszystko, o czym mógł myśleć podczas jazdy w tym tygodniu wolnym, co doprowadziło do telefonu wykonanego do jego starego kumpla, aby rozpocząć proces.

Czytaj także  The Muppet Christmas Carol 30th Anniversary Celebrated by Fans

„Przyszło mi do głowy:„ Naprawdę chcę to zrobić ”. I to było to. Jak tylko dotarłem na plażę, zadzwoniłem do Ryana, żeby zobaczyć, co się do cholery dzieje. I oto jesteśmy. Poszło tak szybko. I zaufaj mi, nie ma ranka, którego bym nie obudzić się, gdy Ryan Reynolds stoi przed moim domem z plakatami z napisem „Proszę”. Ciągle mnie o to pyta. A ja na to: „Stary, skończyłem. Skończyłem, skończyłem, skończyłem, skończyłem, skończyłem”. Więc kiedy do mnie zadzwonił [back], on był jak: „Mówisz poważnie?” Więc tak.”

Jackman upiera się, że to nie było coś w stylu Andrew Garfielda, który ciągle zaprzeczał, że był w Spider-Man: No Way Home, wiedząc przez cały czas, że powróci jako Spider-Man w tym filmie. Aktor przysięga, że ​​nigdy nie kłamał na temat swojej emerytury z grania Logana, nawet jeśli miał ukryte pragnienie ponownego wcielenia się w tę rolę. Po prostu dopiero niedawno zmienił zdanie, decydując się dać Loganowi ostatni hurra.

„Jestem okropnym pokerzystą. Przez cały ten czas mówiłem, że to koniec, naprawdę tak myślałem. Ale gdzieś w głębi duszy ten pomysł najwyraźniej czaił się i dojrzewał”.

Deadpool 3 zostanie wydany 8 listopada 2024 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *