20th Century Fox

Fani Deadpoola i Wolverine’a wciąż muszą długo czekać, aby zobaczyć, jak Ryan Reynolds i Hugh Jackman łączą postacie Marvela w Deadpool 3. Chociaż wciąż jest wiele szczegółów na temat wycieczki pary MCU, Hugh Jackman zdecydowanie zasugerował, że film będzie zawierał podróży w czasie i potwierdził, że nie zakłóci to istniejącej osi czasu Logana.

Ogłoszenie, że Hugh Jackman ponownie wcieli się w rolę Wolverine’a po raz ostatni – coś, o czym wcześniej nie słyszeliśmy – w Deadpool 3 zaskoczyło wiele osób na początku tego roku. Od tego czasu pojawiło się wiele pytań o to, jak dokładnie Wolverine Jackmana będzie w stanie dopasować się do MCU, zwłaszcza w przypadku nowej iteracji postaci, która ma pojawić się wraz z resztą X-Men za kilka lat. Mówiąc o Sirius XM, Jackman potwierdził, że nic nie wpłynie na zakończenie jego ostatniego filmu, Logan, ale zasugerował również, że wieloświatowa historia MCU pozwoli na swobodę zintegrowania tej nowej historii ze światem postaci. Powiedział:

„Ale wszystko z powodu tego urządzenia, które mają w świecie Marvela do poruszania się po osiach czasu, teraz możemy cofnąć się, ponieważ, wiesz, to nauka. Więc nie muszę mieszać z osią czasu Logana, co było dla mnie ważne i myślę, że prawdopodobnie także dla fanów.

Czy Wolverine z Deadpool 3 będzie wariantem Multiverse?

x_men_origins_wolverine 20th Century Fox

Istnieje wiele sposobów, w jakie Deadpool 3 mógłby poradzić sobie z włączeniem Wolverine’a bez ingerencji w podróż, którą postać już odbyła. Ponieważ film został opisany jako film wieloświatowy, najbardziej znaną teorią fanów jest to, że w filmie zobaczymy Jackmana grającego wariant Wolverine’a, co oznaczałoby, że ta postać nie miałaby takiego samego życia, jak jego odpowiednik z Fox Universe. Oczywiście ta teoria musiałaby wyjaśniać, czy wariant pochodził z MCU, czy całkowicie z innego wszechświata.

Czytaj także  13 razy w tym samym roku ukazały się filmy z tą samą fabułą

Kolejna teoria związana ze zdolnością Wade’a Wilsona do przeskakiwania z przymrużeniem oka do kilku kluczowych momentów na końcu Deadpool 2, aby zmienić przeszłość. Podczas gdy te sceny były głównie wykorzystywane do wyśmiewania poprzednich niepowodzeń komiksowych Reynoldsa, w tym jego filmu Green Lantern, w jednej ze scen Deadpool wracał do swojego występu w X-Men: Wolverine, aby „naprawić zło”. To, czy może to odegrać rolę w zbliżeniu Deadpoola i Wolverine’a, jest kolejnym możliwym sposobem, w jaki sprawy mogą się potoczyć.

Oczywiście, ponieważ Deadpool 3 nie zostanie wydany do 2024 roku, minie trochę czasu, zanim zobaczymy większy obraz tego, jak film będzie pasował do MCU i jak da Jackmanowi ostatni wolny bieg w Wolverine poza historię, którą już opowiedział. Spodziewaj się, że więcej szczegółów pojawi się później w 2023 roku, kiedy w końcu rozpoczną się zdjęcia do jednego z najbardziej oczekiwanych filmów z nadchodzącej listy MCU.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *