Dla każdego, kto nie wie, że Hugh Jackman i Ryan Reynolds mają wielką przyjaźń, najnowsze internetowe wykopaliska Jackmana na temat gwiazdy Deadpool mogą sprawić, że pomyślą, że nie jest zadowolony, że Reynolds mógł zostać nominowany do Oscara za najlepszą piosenkę. W nowym filmie Jackman błaga Akademię, by odrzuciła pomysł „potwierdzenia” Reynoldsa, wystawiając go do Oscara za najlepszą piosenkę za utwór „Good Afternoon” z jego filmu Spirited na Apple TV+.

Oczywiście Jackman nie ma na myśli żadnej złośliwości w swojej prośbie, jak każdy, kto śledził długotrwały „spór” pary w mediach społecznościowych. Wkrótce będą mogli zobaczyć, jak łączą siły jako Deadpool i Wolverine w Deadpool 3, wysyłając obie postacie do MCU, co ma być jednym z hitów 2024 roku. Wraz z kręceniem tego filmu w tym roku, Jackman potrzebuje, aby Reynolds został zlekceważony przez Oscary, żeby nie musieć znosić „nieznośnych” Reynoldsów podczas zdjęć do Deadpoola 3. Po pochwaleniu piosenki Jackman powiedział:

„Ryan Reynolds, który dostałby nominację w kategorii Najlepsza piosenka, sprawiłby, że następny rok mojego życia byłby nieznośny. Muszę spędzić z nim rok, kręcąc Wolverine’a i Deadpoola. Zaufaj mi, to byłoby niemożliwe, to byłby problem”.

Dlaczego powrót Deadpool 3 Wolverine Hugh Jackmana to wielka sprawa?

Wolverine w Deadpoolu 3 20th Century Fox

Spośród wszystkich postaci ze świata Marvel Comics, jakie kiedykolwiek pojawiły się na ekranie, Wolverine Hugh Jackmana jest jedną z najbardziej lubianych wersji dowolnej postaci. Ponieważ fani zaakceptowali, że po Loganie Jackmanie z 2017 roku wydawało się, że jego podróż do Wolverine’a zakończyła się, zawsze pojawiają się plotki o możliwości powrotu. Gdy Marvel otworzył multiwers MCU, te plotki zaczęły pojawiać się coraz bardziej.

Mówi się, że Wolverine Jackmana pojawi się w Lokim z 2021 roku, a także w zeszłorocznym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Jednak gdy te tytuły pojawiały się i znikały, wydawało się, że Wolverine nie pojawi się w MCU, dopóki nie pojawi się z X-Menami i nowym aktorem w przyszłości. Potem pojawiło się niespodziewane ogłoszenie Deadpool 3, że Jackman połączy siły z Ryanem Reynoldsem, co wydaje się być ostatnim huzzah dla bohatera Marvela.

Czytaj także  Alison Brie and Danny Pudi Clear Their Schedules to Make Time for Community Film Extension

Sama popularność Deadpoola Ryana Reynoldsa wystarczyłaby do kontynuowania jego przygody z MCU. Jednak dodanie Wolverine’a Jackmana do miksu nie tylko zagwarantowało sukces Deadpool 3, ale potencjalnie zmieniło go w rekordzistę kategorii R, na którego należy uważać w 2024 roku. Jak powiedział Jackman w swoim filmie, zdjęcia do filmu wkrótce się rozpoczną. Oznacza to, że fani będą szukać każdego wyciekającego obrazu i szczegółów zestawu, które mogą zdobyć, próbując złożyć historię, która połączy dwie główne postacie, a także wszelkie oznaki potencjalnego zagrożenia, jakim jest multiwers MCU zamierzają rzucić im drogę.

Obecnie oczekuje się, że Deadpool 3 pojawi się w kinach 8 listopada 2024 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *