Warner Bros.

Fani bez przerwy rozmawiają o Flashu, odkąd nowy zwiastun pojawił się podczas Super Bowl, i chociaż podniecenie wzrosło, wielu wielkich fanów Henry’ego Cavilla nie może powstrzymać rozczarowania. W filmie Ezra Miller powraca jako Barry Allen, cóż, technicznie wiele wersji tej postaci. W filmie krąży więcej niż jeden Batman, a Michael Keaton i Ben Affleck powracają jako Mroczni Rycerze. Film przywraca także Michaela Shannona jako generała Zoda, a Sashę Calle jako Supergirl, a wszystko to pokazano w nowym zwiastunie.

Niestety dla Człowieka ze Stali wydaje się jednak, że Barry stworzył rzeczywistość, w której Superman nie żyje. Upadek postaci jest najwyraźniej sugerowany w zwiastunie z ujęciem zmiętego garnituru Supermana na ziemi. Biorąc pod uwagę jej obecność w zwiastunie, wygląda na to, że Supergirl wypełni tę pustkę, ponieważ można ją zobaczyć walczącą z Zodem w pewnym momencie w zwiastunie. Niezależnie od tego, jak ekscytujące może być wszystko inne, fani Cavill wyrażają, o ile bardziej magiczny byłby dla nich Flash, gdyby to był Człowiek ze Stali.

„Henry Cavill powinien był zostać obsadzony we Flashu IMO”, jak lamentuje jeden z fanów na Twitterze. „Jakby to było WYDARZENIE. Powrót z nim do ery Człowieka ze stali, gdy przedstawiają Supergirl. To byłby idealny film dla Batflecka i Supermana, aby pożegnać się z erą DCEU i zapoczątkować DCU”.

„Zwiastun Flasha wygląda całkiem nieźle, ale wyobraź sobie, że gdybyśmy mieli Henry’ego Cavila grającego Flashpoint Supermana, byłby to obraz wizualny”, jak ujął to inny fan.

Błagając bezpośrednio Jamesa Gunna i odnosząc się do plotek o przyciętym kamuflażu, inny fan tweetuje: „James, proszę, nie usuwaj Henry’ego Cavilla jako Supermana, jeśli miałby odgrywać jakąkolwiek rolę we Flashu. Niech odejdzie z odwagą i szacunkiem dla co zrobił w DCEU!”

Czytaj także  Obraz Violent Night oferuje nowe spojrzenie na David Harbour jako kochający jiu-jitsu Święty Mikołaj

Sasha Calle wciela się w Supergirl

Supergirl Flash Zdjęcia Warner Bros

Na ile to jest warte, nie cała nadzieja jest stracona dla Henry’ego Cavilla występującego jako Superman w filmie. Prawdopodobnie będzie wiele dużych niespodzianek, których zwiastun nie zepsuje, i możliwe, że wśród nich może być kamea Człowieka ze stali. Krążą pogłoski, że Cavill w rzeczywistości nakręcił epizod w filmie, razem z gwiazdami Justice League, Jasonem Momoa i Gal Gadot. Jednak krążyły również pogłoski, że te kamee mogły zostać wycięte z ostatecznej wersji, zanim trafi do kin. Jeśli Cavill jest teraz oficjalnie wydany jako Superman, moce DC Studios mogą zdecydować się na usunięcie wyglądu postaci, aby nie drażnić więcej postaci, która pojawi się w DCU, ponieważ tak się nie stanie.

Wszyscy dowiemy się, kto pojawi się we Flashu, gdy film trafi do kin 16 czerwca 2023 roku. Więcej reakcji fanów na nieobecność Henry’ego Cavilla można zobaczyć w filmie poniżej.

​​​​​​

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *