HBO Max systematycznie usuwa z platformy wiele długoletnich programów i filmów, a wraz z nadejściem 2023 roku wydawało się, że czystka dotknęła kultową kolekcję Looney Tunes. Warner Bros. 90-letnie kreskówki Looney Tunes są uwielbiane przez pokolenia, ożywiając Królika Bugsa, Kaczora Daffy’ego, Świnkę Porky, Pędziwiatra i wiele innych, by bawić zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Podczas gdy niektóre z krótkometrażówek wypadły z radaru na przestrzeni lat z powodu przestarzałych stereotypów i konotacji rasowych, w HBO Max dostępnych było 31 sezonów animowanych filmów krótkometrażowych, w sumie 511 odcinków. Wcześniej sądzono, że sezony od 16 do 31, składające się z 256 odcinków, zostały po cichu usunięte z HBO Max, ponieważ nadal usuwają treści z platformy. Jednak od tego czasu CCN na Twitterze potwierdziło, że usunięcie tytułów to tylko tymczasowa „kontrola konserwacji”.

Fuzja WarnerMedia i Discovery, Inc. doprowadziła do sześciu miesięcy wstrząsów, które były odczuwalne we wszystkich gatunkach, mediach i platformach, i nie wydaje się, aby coś miało się w najbliższym czasie zatrzymać, nawet jeśli nie wygląda na to, jak Looney Tunes będzie jego częścią. W ciągu ostatnich kilku miesięcy takie zespoły jak Westworld, The Nevers, Finding Magic Mike, Raised by Wolves, Legendary, FBOY Island i The Time Traveller’s Wife zostały wyrzucone bez zbytniego rozgłosu. Nie jest jasne, co dokładnie stanie się z treściami usuwanymi z HBO Max, ale ponieważ firma nadal odpisuje koszty w ramach „restrukturyzacji po fuzji”, blok do krojenia może nie zostać jeszcze wykonany z innymi ulubieńcami fanów.

Warner Bros. Discovery usunie więcej treści przed premierą Max.

Logo hbo max

Tej wiosny HBO Max stanie się Max, połączoną usługą przesyłania strumieniowego, która będzie przenosić treści z całego połączonego katalogu treści Warner Bros. Discovery. Nie ma oficjalnego słowa na temat tego, co nadal będzie na platformie po uruchomieniu, ale ostatnie czystki oznaczają, że wielu wciąż przygotowuje się na utratę bardziej znanych programów w nadchodzących miesiącach.

Czytaj także  Seria Willow zawsze miała zawierać Madmartigan Vala Kilmera

Ostatnio zmiany w WBD doprowadziły do ​​​​upadku DCEU, anulowania wielu planowanych i ukończonych projektów DC, takich jak Batgirl i potencjalnie długotrwałej fabuły Black Adam vs Superman. Oprócz tego, tworzenie DC Studios wiązało się z zatrudnieniem Jamesa Gunna i Petera Safrana jako nowych szefów treści DC, w tym ponowne uruchomienie DCU i nieujawniony jeszcze plan nowych programów telewizyjnych, filmów, gry wideo i nie tylko.

Ogólnie rzecz biorąc, zakłócenia spowodowane fuzją w Warner Bros. Discovery zraziły wielu fanów, zwłaszcza z powodu wielu odwołań popularnych programów w HBO Max. Odtąd jest wiele mostów naprawionych przez publiczność, zwłaszcza jeśli chodzi o DCU, ale być może jeszcze więcej mostów wciąż jest palonych, zanim jakiekolwiek uzdrowienie będzie mogło się rozpocząć.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *