HBO Maks

HBO Max pracuje nad nowym serialem komediowym Unfriendly Black Hotties, którego współautorem i producentem wykonawczym są Keke Palmer, Jermaine Crawford i Amy Aniobi. Serial jest satyrą komediową, która bada, w jaki sposób pokolenie Z wykorzystuje polityczną poprawność jako broń, opowiedzianą oczami czterech licealistek. Serial przyjmie ideę „nieprzyjaznej czarnej laski”, która została wprowadzona w filmach takich jak Mean Girls i rozwinie ją oczami jej głównych bohaterów.

Doniesienia Variety Unfriendly Black Hotties zostaną wyprodukowane przez SuperSpecial Inc i Big Boss Entertainment, koprodukcję pomiędzy HBO Max i Entertainment One.

All-Star Creative Team Helms Nieprzyjazne czarne hotties

Keke Palmer Nie Produkcja Monkey Paw

Keke Palmer to wszechstronnie utalentowana aktorka, piosenkarka i autorka tekstów, producentka i prezenterka telewizyjna. Znana jest z ostatnich ról w filmach takich jak Nope Jordana Peele’a oraz z podkładania głosu postaci Izzy w Disney’s Lightyear. Znana jest również z roli w Hustlers u boku Jennifer Lopez i Constance Wu. Po stronie telewizyjnej użyczyła swojego głosu odrodzeniu Proud Family na Disney + i Big Mouth na Netflix. Ponadto zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki w krótkometrażowym serialu komediowym lub dramatycznym za Turnt Up with the Taylors, w którym zagrała pięć różnych postaci.

Amy Aniobi jest najbardziej znana ze swojej pracy w całym cyklu docenionego przez krytyków serialu HBO Insecure. Zaczęła występować w serialu jako producentka w sezonie 1, ostatecznie awansując do rangi producenta wykonawczego na ostatnie dwa sezony serialu. Aniobi był także showrunnerem, głównym scenarzystą i producentem wykonawczym serialu HBO 2 Dope Queens z Jessicą Williams i Phoebe Robinson w rolach głównych.

Jermaine Crawford jest najbardziej znany ze swojej pracy przed kamerą, zwłaszcza z udziałem Duquana w przebojowym serialu HBO The Wire. Ponownie współpracował z zespołem stojącym za The Wire przy limitowanym serialu HBO We Own This City w 2022 roku. Jego inne role telewizyjne to Person of Interest i The Get Down . Gdyby Unfriendly Black Hotties trafił do serialu, byłby to jego pierwszy kredyt w telewizji.

Czytaj także  The Witcher Showrunner Reponds to Henry Cavill Recasting Backlash

Unfriendly Black Hotties ma na celu zwalczanie stereotypów i kwestionowanie status quo. Przedstawia się jako świeży, prowokujący do myślenia i zabawny serial, który odbije się echem wśród widzów w każdym wieku. HBO Max stoi za kolejnym udanym serialem, który koncentruje się na kobiecym koleżeństwie, The Sex Lives of College Girls, który jest obecnie w trzecim sezonie.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *