hulu

HBO Max zaktualizowało trzeci odcinek The Last of Us, pierwotnie udostępniony do transmisji strumieniowej w niedzielę, 29 stycznia, z początkiem, który pamięta zmarłą Annie Wersching. Aktorka, która zmarła po walce z rakiem 29 stycznia, zapewniła motion capture i podkład głosowy do roli Tess w grze The Last of Us z 2013 roku na PlayStation. W transmitowanej przez HBO adaptacji gry Naughty Dog rolę odgrywa Anna Torv (Fringe).

Memoriał pojawia się na początku trzeciego odcinka „Long, Long Time”. Zawiera czarno-białe zdjęcie Wersching z imieniem aktorki i jej rokiem urodzenia (1977) i śmierci (2023). Chociaż pomnik nie pojawił się, gdy odcinek został wyemitowany po raz pierwszy, biorąc pod uwagę bliskość czasu premiery i ogłoszenie jej śmierci, został dodany do usługi przesyłania strumieniowego na początku tygodnia. Obecnie można go oglądać podczas przesyłania strumieniowego odcinka.

Annie Wersching czule wspominała swój czas w dniu 24

Annie Wersching jako Renee w 24 LIS

Wersching jest najbardziej znana z ról w 24 godziny, Bosch, Timeless, a ostatnio jako królowa Borg w drugim sezonie Star Trek: Picard.

Jednak pomimo tego, że jej rola jako Renee w 24 była jedną z najważniejszych ról aktorki, prawie nie została obsadzona w serialu. To dzięki jej niesamowitemu talentowi stała się główną bohaterką serialu i jednym z najbardziej dumnych momentów w karierze aktorki. W 2010 roku Wersching rozmawiała z MovieWeb o tym, jak początkowo zaangażowała się w 24 godziny, o niektórych wyzwaniach związanych z wejściem w rolę Renee i o tym, jak bardzo była dumna z tej roli, mówiąc:

„Zostałem obsadzony w pilocie Foxa i Twentieth Century Fox, który Jon Cassar i Joel Surnow pojechali wiosną 2007 roku. Ten pilot nie został wybrany, więc kiedy brali udział w castingu do Renee, mieli naprawdę bardzo trudny czas castingu do roli Renee Walker, po prostu próbując dowiedzieć się, ile chcą, żeby miała lat, jak młoda, jak twarda, jak zimna – więc sprowadzili mnie do tego, a rola, którą grałem w pilocie była bardzo różni się od Renee, więc myślę, że skłonili mnie do myślenia „och, lubimy z nią pracować, ale tak naprawdę nie jest do tego odpowiednia, ale sprowadzimy ją”. To był dla mnie bardzo dumny moment w moim przesłuchaniu tylko dlatego, że czuję, że naprawdę wszedłem i w pewnym sensie zmieniłem ich zdanie na temat tego, co mieli z góry na temat tego, jakim typem aktorki jestem, i czegoś, do czego byłem odpowiedni ”.

Czytaj także  The Bastard Son & The Devil Himself Canceled at Netflix After One Season

Rodzina Annie Wersching prowadzi obecnie zbiórkę GoFundMe, aby wesprzeć trójkę dzieci aktorki.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *