Halloween Ends nie spotkało się z najmilszymi recenzjami po premierze, ale pewne jest to, że film obejrzało wiele osób. Według Variety kontynuacja znalazła się na liście 10 najlepszych transmisji strumieniowych w rankingu Nielsena w tygodniu od 10 do 16 października, zajmując 8. miejsce na ogólnej liście. Film, który zadebiutował 14 października, został wyemitowany zarówno w kinach, jak i w usłudze transmisji strumieniowej NBCUniversal Peacock, z ponad 717 milionami minut w tej ostatniej w ciągu pierwszych trzech dni. Ograniczając tę ​​​​listę tylko do filmów, Halloween Ends zajmuje pierwsze miejsce.

Wcześniej ogłoszono, że Halloween Ends było również największym debiutem Peacocka. Najwyraźniej wiele osób oglądało film w domu i do pewnego stopnia mogło to wpłynąć na sprzedaż biletów. Mimo to Halloween Ends nie był całkowitym niewypałem w kasie, ponieważ zarobił ponad 40,1 miliona dolarów w weekend otwarcia, pomimo dostępności Peacock.

Ryan Murphy dominuje na szczycie listy transmisji strumieniowych Nielsena dzięki swoim najnowszym ofertom prawdziwych przestępstw w serwisie Netflix. The Watcher znalazł się na szczycie listy transmisji strumieniowych w tym tygodniu, podczas gdy DAHMER – Monster: The Jeffrey Dahmer Story nadal zajmuje wysokie miejsce na 3. miejscu. Pomiędzy nimi na 2. miejscu znajduje się Lord of the Rings: The Rings of Power firmy Prime Video, a HBO Max House of the Dragon i Netflix’s The Blacklist zamykają pierwszą piątkę. Netflix tworzy również resztę listy z The Midnight Club, Cocomelon, Luckiest Girl Alive i NCIS.

Koniec Halloween przyciągnął dużą oglądalność pomimo sprzeciwu

Obrazy uniwersalne

Negatywne recenzje na temat filmu nie powstrzymały zbyt wielu osób przed obejrzeniem Halloween Ends on Peacock. Film był krytykowany przez wielu fanów za niektóre kreatywne kierunki podjęte w tej historii, posuwając się tak daleko, że fani wystosowali petycję o przerobienie filmu z innym scenariuszem. W międzyczasie byli inni przyjaciele, którzy chwalili reżysera Davida Gordona Greena za zrobienie czegoś „innego” z tą opowieścią o Halloween. W każdym razie tego rodzaju podział nie jest niczym nowym dla serii, która już widziała swój udział w polaryzujących sequelach.

Czytaj także  Marvel ma problem z reżyserem

Nawet jeśli niektórzy fani nieufnie podchodzili do filmu, biorąc pod uwagę recenzje, z pewnością wielu było bardzo zainteresowanych zobaczeniem tego, co było reklamowane jako ostateczna bitwa między Laurie Strode i Michaelem Myersem. Nie ma planów zrobienia kontynuacji Halloween Ends, która ma dość ostateczne zakończenie, i naprawdę wygląda na to, że widzieliśmy ostatnią Laurie Strode Jamiego Lee Curtisa w tym filmie. Biorąc pod uwagę, jak popularna pozostaje franczyza Halloween, było naturalnie wielu, wielu ludzi bardzo ciekawych, jak to się skończyło.

Możesz przesyłać strumieniowo Halloween Ends na Peacock.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *