Aktor Murray Bartlett pochwalił nadchodzącą adaptację HBO niezwykle popularnej gry wideo The Last of Us, deklarując, że serial zawiera „jedną z najlepszych godzin telewizji” wszechczasów. Bartlett, który w serialu gra postać o imieniu Frank, pochwalił podejście do posiadłości i mistrzowskie wyważenie akcji zombie z intymną, ludzką historią.

„Scenariusze, z którymi musiałem pracować, jeden konkretny scenariusz to jedna z najlepszych godzin telewizyjnych, jakie kiedykolwiek czytałem. Jest piękny. Jest pięknie napisany. Są w nim te stworzenia zombie, ale jest delikatny i ludzki. myślę, że to będzie naprawdę wyjątkowe. Jeszcze nic z tego nie widziałem, ale jestem naprawdę dumny z pracy, którą wykonaliśmy i myślę, że może to być naprawdę, naprawdę wspaniałe ”.

Rozmawiając z Colliderem, Bartlett ledwo mógł się powstrzymać podczas omawiania The Last of Us. Aktor, który jest również znany z ról w The White Lotus i Welcome to Chippendales, zagra mężczyznę o imieniu Frank, który będzie znany fanom gry, w roli, która została dopracowana w porównaniu do jego pikselowy odpowiednik.

Chociaż nigdy nie grał w tę grę wideo, Bartlett przeprowadził teraz swoje badania i nadal chwalił produkcję oraz sposób, w jaki zaadaptowali materiał źródłowy do programu na żywo.

„O ile wiem, w moich badaniach, ponieważ zagłębiłem się w to, czym jest gra, jest niesamowicie kinowa. Postacie są naprawdę fantastyczne. To niesamowita, skomplikowana historia z naprawdę głębokimi tematami. naprawdę pięknie zaadaptowali wszystkie te elementy do tego serialu. To niesamowity zespół. Część zespołu stworzyła Czarnobyl, który jest kolejnym niesamowitym dziełem telewizyjnym. Jest niesamowita obsada. Włożyli dużo miłości i zasoby za tym stoją. Myślę, że to będzie fantastyczny program.

The Last of Us zadebiutuje w HBO w styczniu

HBO

The Last of Us opowie historię Joela (Pedro Pascal), zatwardziałego ocalałego i przemytnika, którego zadaniem jest eskortowanie nastoletniej Ellie (Bella Ramsey) przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone. Napisany przez Craiga Mazina i Neila Druckmanna, z muzyką skomponowaną przez człowieka odpowiedzialnego za muzykę do gry wideo, Gustavo Santaolalla, pierwszy sezon The Last of Us będzie się składał z dziewięciu odcinków.

Czytaj także  7 najlepszych „Teraz dokumentalny!” Odcinki, wszystkie zatwierdzone przez Helen Mirren

The Last of Us to wspólna produkcja Sony Pictures Television, PlayStation Productions, Naughty Dog, The Mighty Mint i Word Games, w której występują Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Merle Dandridge, Anna Torv, Nick Offerman, Murray Bartlett, Storm Reid, Nico Parker i Jeffrey Pierce, między innymi.

Ujawniono datę premiery pierwszego sezonu The Last of Us, a serial ma zadebiutować 15 stycznia 2023 r. The Last of Us będzie emitowany w HBO w Stanach Zjednoczonych i będzie dostępny do transmisji strumieniowej w jakości 4K rozdzielczość na HBO Max.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *